Skocz do zawartości

Verve painter


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowy, malenki programik w ktorym mozna cuda wymalowac. Linki znajduja sie w opisie pod filmem. Jak chcecie sie pobawic to polecam ustawienie fluidity na 100%, sharpness na 0% and wylaczenie "drying". I nagle macie farbe rozlana na monitorze - super sprawa!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mi się podoba!

Da się zmieniac wielkośc obszaru roboczego?

 

"[F2] toggles through a set of preset resolutions for now. But be careful, it will clear the image! (500x500, 800x600, 1024x768, 1024x1024, 1280x720 (default), 1280x1024, 1024x1280, 2048x1280)"

 

Wszystko jest opisane tutaj:

 

http://www.taron.de/forum/viewtopic.php?f=4&t=6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Nezumi!

Pobawiłem się trochę, świetna zabawa!

Przypomina mi to taki stary wygaszacz ekranu, gdzie puplit zamieniał się w oczko wodne, tzn. gdy ruszaliśmy kursorem wyświetlany obraz zaczynał falowac.

Ciekawe jakie efekty można by uzyskac gdyby była możliwośc importu zdjęc i mazania po nich, tak aby ten efekt rozmywał zdjęcie, ale bez dodatkowej farby na nie wylewanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nie działa jak należy

http://1.bp.blogspot.com/-eTG7eDYbpKI/UyF6TYq4vII/AAAAAAAADYU/SrBELX7fmdw/s1600/error.jpg

 

 

jaką masz kartę? może sterowniki?

 

Radeon HD7900, być może wina sterowników. Lecz nie będę ich zmieniał dla tego programu, bo wszystko mi śmiga jak należy. A nowa Krita 2.8 mi w ogóle nie reaguje. Odpala się i nie mogę ani kreski postawić, a w wersji 2.7 wszystko oprócz filtrów dobrze działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności