Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Detektyw Przyszłości - wyniki konkursu


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz siedemnasty w przypadku kategorii 3D mamy przyjemność ogłosić wyniki naszego konkursu Bitwa 3D. Tematem konkursu był“Detektyw Przyszłości”.

 

 

W konkursie wystartowały 63 osoby. Niestety nie wszystkim udało się ukończyć swoje prace. W samym finale pojawiło się 18 osób i ich prac. Jury zakończyło oddawanie głosów i możemy Wam przedstawić listę zwycięzców.

 

 

Gratulujemy wszystkim finalistom. Jury nie miało łatwej pracy bo poziom konkursu w tej kategorii był naprawdę wysoki. To pokazują również niewielkie różnice punktowe pomiędzy pierwszymi miejscami.

 

 

Aby nie przedłużać, poznajcie zwycięzców!

 

 

Zobacz: Wyniki konkursu Bitwa 3D Detektyw Przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super :) Gratuluje wszystkim uczestnikom , myślę że to była fajna pouczająca zabawa z odpowiednią motywacją w postaci nagród . Szczególnie cieszy mnie 3 miejsce, nie tylko dlatego, że to bardzo dobra praca sama w sobie, ale zostało stworzona od a do z w blenderze, nie jestem nawet użytkownikiem tego programu, więc nie forsuje tutaj niczego ;) ale to fajnie pokazuje jak się ten program rozwinął , pozwalając stanąć do walki z całym komercyjnym arsenałem. Z kolei 1 miejsce to pokaz możliwości nowego silnika na rynku Corona, która jest jeszcze w fazie alpha ( nawet nie beta ! ) , jest tym samym jak do tej pory darmowa :) To dobrze obrazuje. że rywalizacja była sprawiedliwa, nie ważne czy ktoś siedział za kierownicą lamborghini czy nissana, ostatecznie liczyły się umiejętności kierowcy i znajomość swojego rumaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom. Dziękuje za krytykę i samą inicjatywę jaką był konkurs. Był to taki kopniak na zrobienie czegoś od A do Z. Dużo się można było nauczyć. Jedno muszę przyznać, jestem zadowolony, że skończyłem i nie do końca zadowolony z pracy, ale to raczej na plus. Pozostaje tylko zacisnąć zęby i cisnąć kolejne projekty by podnieść skill'a. Może następnym razem uda się wymyślić coś mnie oklepanego. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jury za tak dobre oceny i komentarze :) Robiąc tę pracę nie spodziewałem się aż 2 miejsca, tym bardziej że to moja pierwsza bitwa i chyba nawet pierwszy taki konkurs w 3d. Gratulacje dla ttaaddkkaa i mookiego oraz całej reszty finalistów !!! Wielkie dzięki również za nagrodę publiczności, wszystkim, którzy wspierali mnie w trakcie pracy oraz Adkowi za całą robotę z konkursem. :)

Edytowane przez Quentin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla tadka, od pierwszego momentu ujzenia pracy bylo wiadomo ze bedzie 1wsze miejsce,

 

w sumie to od momentu jak zobaczylem ze tadek bierze udzial w bitwie :)

 

gratulacje dla wszystkich ktorzy ukonczyli prace, bo to tak naprawde jest najwieksza wygrana :)...

 

 

bardzo dziekuje za wszystkie pozytywne komentarze od jury, uslyszlec slowa: solidne wykonanie od takiego jury jest dla mnie rownoznaczne z miejscem na podium!

 

jeszcze raz dziekuje!

 

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym rzędzie owacje dla ttaaddkkaa i Quentina, absolutnie zasłużone laury, w następnej kolejności gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu za wywindowanie go na bardzo wysoki poziom. Tym bardziej dziękuję wszystkim za podwójne trzecie miejsce, zarówno w głosowaniu społeczności, jak i wskazaniem jury (czego kompletnie się zresztą nie spodziewałem, optymistycznie zakładałem kilka oczek niżej). NV - pal licho soft, ale taki werdykt fajnie świadczy o otwartości na dość niestereotypowe podejście do tematu. Dla mnie osobiście największym sukcesem jest jednak ukończenie pracy w terminie, co zawdzięczam umiarkowanie wczesnym godzinom snu mojego synka (któremu to z tego miejsca dedykuję "Rybiego detektywa"). Jeszcze raz dzięki i do następnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacja dla zwycięzców. Tadek, owacje na stojąco! Podziękowania dla organizatorów bitwy oraz uczestników, którzy stanęli do walki. Dla mnie była to fantastyczna zabawa i nauka w jednym. Wreszcie zrobiłem jakąś pracę do końca. Oczywiście widzimy się następnym razem. Może tą bitwę wygraliście, ale wojny nie wygracie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy w tym 3D macie pięć razy więcej roboty niż my w 2D. Projektowanie, praca w trójwymiarze i jeszcze te rendery... .

Ttaaddeekk gratulacje, wyszło malarsko ale realistycznie. Pomyśleć, że to wszystko 3D ech, pozdr. Jeszcze raz gratulacje

 

aaaa i jeszcze jedno:

 

58421552787777590150.jpg

ten szkic koncepcyjny, który szybkim skrótem opowiada takiemu laikowi jak ja jakiego efektu dla aberracji szukasz w swojej scenie, rozłożył mnie. Świetne jest to, że jest on twoim osobistym zapisem własnych pomysłów. Notatka zrobiona na serwetce. Pozdrawiam i szacun

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców, i dla wszystkich którzy wzięli udział. No i dzięki za komentarze. Udział w takim konkursie to duża motywacja żeby posiedzieć dłużej nad jedną pracą, dużo się dzięki temu nauczyłem. Wygrali oraz dostali wyróżnienia moi faworyci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję chłopakom z czołówki, dziękuję jurorom za komentarze (hasło "jest potencjał" mam już wydrukowane nad łóżkiem) i Adkowi za koordynację. Jak na drugą pracę 3D w życiu to i tak jestem dumna że weszłam do finału i nie byłam ostatnia :) Do zobaczenia w następnej bitwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko już zostało powiedziane:) Gratuluje Wszystkim, którzy stanieli w szranki tego konkursu. Myślę że był to płodny czas i obfity w nowe doświadczenia poszerzające skill każdego z nas. +100p. do Master CG Artist level:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę, że tak Bitwy w dalszym ciągu tak są odbierane. Walory edukacyjne zawsze w Bitwie były ważne i staraliśmy się to od początku podkreślać. Mało jest takich konkursów w których graficy robią to właśnie w ten sposób. Myślę, że Ci, którzy ukończyli swoje prace coś mogą powiedzieć na ten temat.

 

Dzięki i gratulacje dla wszystkich startujących!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje. Pierwsze dwie prace sa pro.

Ale nastepnym razem czy studio PI mogloby dac cos wiecej niz "Koszulka + pendrive 8GB". Chlopaki z PI- dla wielu mlodych ludzi startujacych w takich konkursach wieksza zacheta bylby np. staz miesieczny czy udzial w projekcie. Ten sposob bylby bardziej profesjonalny i skuteczny niz duperele w stylu koszulki. Pozdrawiam uczestnikow.

Edytowane przez Profeska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie @mookie był najlepszy. Nie wiem dlaczego, ale mam "mały" wstręt do technicznie perfekcyjnie wykonanych robotów, mutantów, predatorów...itd.

@ttaaddeekk i @Quentin gratulacje. Prace technicznie wykonane wzorowo ale podejscie do tematu raczej sztampowe i przewidywalne(biorąc pod uwagę dzisiejsze trendy).

Jury konkursu postawilło bardziej na techniczne aspekty prac, niz na oryginalność.

Jakby nie bylo, gratulacje dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności