Skocz do zawartości

CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Po tylu latach postanowiłem wystartować z teczką. Jedną próbę ostatnio podejmowałem, ale teraz już na poważnie ;)

Całkiem niedawno uruchomiłem moje portfolio i teraz chciałbym się podzielić tymi pracami również tutaj, w naszej społeczności. Liczę na dużo ciekawych uwag, konstruktywnej krytyki, która mam nadzieję da mi energii do dalszego działania :)

 

Na początek może zacznę od starszych rzeczy i powoli przechodząc do nowszych.

Tutaj coś, chyba najstarsza praca w zestawieniu, jesień 2011.

 

Deszcz_web.jpg?1395399627392

 

deszcz_zoom1.jpg

 

Pozdrawiam,

CzAki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chciałem być złośliwy na początku pisząc, że na Maksie raczej sie nie dostaje komentarzy dodających energii, bo a nóż by ktoś coś zaraz napisał. A teraz moge ;)

Pierwszy spoko, jeszcze 1-2 elementy w 2gim planie zbudowałyby jakąś ciekawą historię i dały pretekst do pochwalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem być złośliwy na początku pisząc, że na Maksie raczej sie nie dostaje komentarzy dodających energii, bo a nóż by ktoś coś zaraz napisał. A teraz moge ;)

Pierwszy spoko, jeszcze 1-2 elementy w 2gim planie zbudowałyby jakąś ciekawą historię i dały pretekst do pochwalenia.

 

Jak się nie dostanie nic energetycznego, to trzeba będzie hejty przekuć na paliwo ;) Ponoć gniew dobrze napędza do działania.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna czytelna kreska. Mam tylko wrażenie że cieniowanie jest trochę niekonsekwentne. Podoba mi się grafika słojów drewna.

Dzięki. To cieniowanie...no tak troszku tak :P

 

to poniżej to już na ścianie? Wyglada dobrze, mozesz dac wiekszy kadr, czy za kadrem są rzeczy ktore symbolizują lenistwo?

Ogolnie spoko kreska, taka mangowa lekko.

To drugie to zwykły wydruk. Grafika była przygotowana dla druku na papierze w niedużym formacie, ok. A4. W docelowej wersji było to uzupełnione o jeszcze jakiś tekst, inspirujący cytat itp., których tutaj nie zamieszczam ze względu na ochronę danych tam umieszczonych. Oryginał ma wspomniany kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem trochę starych śmieci. Takie trochę wyrzucone do szuflady szkice - jeden ma około dwóch lat, drugi gdzieś rok.

Pierwsza praca to próba przetestowania cudzego stylu...

Druga praca była takim testem, próbą wykorzystania takich mangowych rastrów. Nie jest to mój oryginalny styl, chociaż trochę eksperymentowałem w tą stronę, bo zawsze pozostawałem pod wrażeniem tego rodzaju sztuki. Ostatecznie nie zaadoptowałem nigdy tej techniki...

 

dyndyndyn.jpg

muffin.jpg

 

C&C Welcome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności