Skocz do zawartości

prywatne pomysly


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam pare luźnych pomysłów, które ulepiłem jakiś czas temu więcej wrzucam na bieżąco na blogu, ale tu będę też dorzucał takie prywatne rzeczy.

Pozdrawiam serdecznie i miłego oglądania :)

 

08_02_2014woj.jpg

subir imagenes

04_02_2014woj.jpg

hosting imagenes

 

imagenes gratis

05_03_2014woj.jpg

subir fotos gratis

27_03_2014woj.jpg

imagenes gratis

i jeden speedzik sprzed roku widok z okna, ale dorzucam, bo mi pasuje tematyczno kompozycyjnie do reszty jakos :)

06_02_2013woj.jpg

imag

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mruk: Dzięki, to jednak nie to samo, umieściłbym tak na środku pomiędzy intuosem, a kartką. Oczywiście wygoda pracy na kompie dużo większa niż na zwykłym tablecie, ale jednak kartka do szkicowania lepsza dla mnie. Do tego cały czas nie mogę poradzić sobie z wobbly lines przy niektórych powiększeniach co mnie wnerwia już po prostu.

 

telthona: Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę "Joe Bluesa" to może zrobię z tego taką minimalistyczną krótką animację w takim klimacie, z taką subtelną animacją linii :)

 

Byłoby super. Potrafisz stworzyć historię i fajny klimat wykreować z zaledwie kilku linii. Respect. Fajnego shorta można by taką techniką zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mollow: Dziękóweczka! no będę próbował :)

SbN: Dzięki, miło mi, fajnie ze się wszystko podoba, chociaż wiem ze nie z wszystkim jeszcze tak różowo ;)

Ogólnie szkicuje na różnych formatach, samolot akurat był na A3, ale po zeskanowaniu, trochę stracił. Często też na a4 jak do pracy, ale mam tez teraz dwa notatniki a5 i a6 i jakoś lubię na takich małych formatach rysować.

Nawet ostatnio se założyłem jeden szkicownik pod lewą rękę :p i się bawie, śmiesznie na początku ręka reagowała krechy nie mogłem prostej postawić :p, ale już trochę wyćwiczyłem i stateczki właśnie lewą robiłem :)

Jak będzie chwila to poskanuje ze szkicowników i wrzucę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymko, ActualRobot, SbN, EthicallyChallenged: Dzięki Wielkie!!

Linijki nie używam, gumki tak, chociaż staram się mniej używać, dostałem niedawno w prezencie wieczny ołówek, którego nie da się wymazać, i czasem nim trenuje :)

Wrzucam przykładowe szkice z notatników, głównie postaci, bo to moja słabsza strona i głównie to trenuje ostatnio, wszystko bez refek tez więc różnie wychodzi:

 

lewa ręka a5:

30_04_2012woj.jpg

imagen

prawa a6:

30_04_2012woj_a.jpg

imag

obie razem a4:

30_04_2012woj_b.jpg

share image

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blur był spoko, napis zdradzał juz polityczne zaangażowanie więc to zalży od Ciebie. Mi osobiście bardzo podpasowała cała praca w poprzedniej wersji.

Siatkę z palca czy na patencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf: dzięki! ee tam jest tylko data i podpis :p więc nie wiem czemu polityczne :)

Siatka z palca lekko zblurowana (ale to się prosto robi jak używasz maskowania warstwy, najpierw na czarno kształt, potem zaznaczenie go, wypełnienie jasnym kolorem na nowej warstwie, maska i wycieranie i idzie raz dwa) :) wszystko z palca generalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

 

Zdecydowanie więcej się narobiłem z twarzami, mimo, że nie wygląda, to jednak była dla mnie masakra, bo na co dzień nie maluję takich rzeczy raczej.

Góra w miarę sprawnie poszła, ale też troche dziubania było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności