Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Arrinera Hussarya 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po sporej przerwie. Zostały opublikowane oficjalnie więc mogę je tu pokazać. Ostatnio pracowaliśmy nad serią renderów końcowej bryły Arrinery. Pokazuję kilka, później wstawię jakieś zbliżenia itd. Oświetlenie z environment wstawiona hdrka i vraysun.

 

a1.jpg

 

a2.jpg

 

a3.jpg

 

a4.jpg

 

a5.jpg

 

a6.jpg

 

a7.jpg

 

kilka zblizen:

 

a8.jpg

 

a10.jpg

 

a9.jpg

 

a11.jpg

Edytowane przez maciek.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mysle, ze jest naprawdę słabo z tym startupem, ale ok moze się uda.

Zobacz ile warte były Twoje rendery:http://stooq.pl/q/?s=ven&c=10d&t=l&a=lg&b=0

mam nadzieje, ze kupiłeś akcje przed i sprzedałeś wczoraj (veno sprzedawało w środe popoludniu i czwartek rano sądząc po wolumenie) :)

 

edit; ale redaktorom sie podoba, a czesto inne startupy spuszczaja w kiblu:

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baaaardzo ładnie

 

średnio podobają mi się rendery studyjne, szczególnie światło

 

z kolei bardzo podobają mi się rendery na drodze, tylko jedna uwaga (na razie tylko to zobaczyłem), refleksy na tylnym błotniku (czerwony lakier) pokazują żółte pasy po obu stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobają i sama Arrinera, która podobno będzie faktycznie produkowana.

 

maciek.m zapraszam Cię do pochwalenia się swoim portfolio na Freelancers 3D.

Właśnie takich osób szukamy.

Edytowane przez macieksz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olaf ja wierze w ten projekt i mam nadzieje ze bedziemy mieli zajebiste auto :) @DrRambo tez dreczyly mnie te linie w niebieskim zostaly wymazane a tu juz zostawilem, tak odbijaly sie od hdrki. Reszcie dziekuję za dobre słowa :)

 

dodaje w pierszym poscie kilka zblizen z duzych rozdzialek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super. tylko poza Twoimi renderami pojawiaja sie tylko nic nie znaczace newsy. Jak przyjdzie inwestor z niemiec i powie ze da kase ale musi byc zmieniona nazwa na schwartzkreuz to zgoda bedzie jednoglosna wiec mam nadzieje ze nie robisz tego za poldarmo, bo nie warto. To zwykly startup. Kto przyniesie pieniadze stawia warunki. Na razie konsorcjum finansuje dzialanie pomyslu Twoimi renderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robie za pol darmo. Ale nie zgodze sie z toba ze to zwykly startup oparty na renderach. Jest to startup na poziomie zenvo czy pagani. Spedzilem kilka miesiecy w siedzibie firmy, i wiem ze naprawde duzo jest juz zrobione. Wystarczy wejsc na ich fejsa, jest juz skompletowana jezdzaca zaprojektowana nowa rama z docelowym silnikiem, wszystkie podzespoly na swoim miejscu itd. A jeśli nic nieznaczacym newsem mozna nazwac np. otwarta nowa fabryke z wydzielonym miejscem do produkcji arrinery czy podpisanie umowy ze znanym producentem silnikow i skrzyn biegow to sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nikogo urazić. Miałem na myśli startup jak każdy - czyli pomysł, wstepną relalizację i szukanie na tej bazie inwestora - który dyktuje warunki. Nie ma nic złego w takim sposobie działania, tylko ciężko się z tym identyfikować, bo w startupie chodzi o kasę.

Absolutnie mi nie chodziło o to, że opiera się na renderach, tylko ze akcjonariusze wykorzystali skok cen akcji by je sprzedać w części, więc faktycznie presspack dał zastrzyk 'motywacji' na następny kwartał.

Facebooka nie czytam, raporty kwartalne są ciekawsze. Jak mozna umowe z producentem czegokolwiek podpisać jak sie nie ma kaptału i zamówień. Zwykła umowa intencyjna będąca argumentem w sam raz na fejsbooka.

Co nie zmienia faktu, że odbiór jest pozytywny w mediach i gdyby była lepsza koniunktura, pewnie już byśmy ogladali filmik z pierwszymi klientami. Ciężki okres dla spalinowych nowości. Wiele wskazuje na to, że ostatni statek z inwestycjami w spalinowce odbił od brzegu po premierze nowej tesli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności