Skocz do zawartości

Pytania dot. konkursu


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moja praca będzie się składała z kilku obrazków (co w concept arcie jest dość częste)- czy zatem w żaden sposób nie złamię regulaminu? Czy zapis w regulaminie "1 praca od jednego autora" mam rozumieć jako "1 obrazek od jednego autora" czy jako "1 projekt od jednego autora"?

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kiedy można zgłaszać udział w konkursie ?

 

edit

Jeszcze chciałbym zapytać czy praca ma przedstawiać ilustracje na której ta postać coś robi, czy po prostu koncept stojącej w miejscu osoby?

Edytowane przez SbN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3 obrazki na jednym obrazku (fachowa nazwa- obrazkocepcja) jest zgodna z regulaminem? :)

 

Temat konkursu dotyczy stworzenia konceptu jednej postaci, może być przedstawiona w różnych pozach, albo w różnych stanach, w zależności od koncepcji, może to być równie dobrze jeden rysunek postaci, można przedstawić ją na jakimś tle, lub na płasko, zależy już*tylko i wyłącznie od autora.

 

do kiedy można zgłaszać udział w konkursie ?

 

edit

Jeszcze chciałbym zapytać czy praca ma przedstawiać ilustracje na której ta postać coś robi, czy po prostu koncept stojącej w miejscu osoby?

 

Tutaj pełna dowolność :) Udział w konkursie można brać do samego zakończenia, jednak należy przedstawić postępy prac i dochodzenie do koncepcji, nie może być tak, że w jednym poście umieścimy wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy praca może być wykonana w 3D a finalnie przesłany render w postaci obrazka?

 

Praca powinna być 2D, natomiast można się wspomóc techniką 3D. Praca nie może być w całości renderem 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam pytanko dotyczące konkursu ;) Od razu podkreślę, że chcę jedynie sprecyzować tematykę konkursu a nie czepiać się czyichś prac.

Sam mam zamiar wziąć udział w konkursie, jednak zastanawiam się, czy dopuszczalne jest zobrazowanie istniejącej (choć fikcyjnej) postaci lub stworzenia, bez większego wkładu w jej historię i hmmm... umiejętności?

Innymi słowy, czy ma to być nasz oryginalny pomysł, który może być lekko inspirowany tworami np. pisarzy , czy można wyszukać jakieś istniejące już, ciekawe, magiczne żyjątko i namalować je na swój sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności