Skocz do zawartości

Tomzar


tomzar

Rekomendowane odpowiedzi

OK! chwile mnie nie było, więc mały up date się przyda.

1.

WJpVgI7.jpg

onZGJw4.gif

 

2.

rz7thzj.jpg

 

3.

I3hZfup.jpg

 

trochę fejsowych speedów i szkiców

4

AV97NrZ.jpg

5

I92gAXx.jpg

6

xRv0P74.jpg

7

8vNY5sc.jpg

8

6HwHFXO.jpg

9

Wi6FJz0.jpg

10

VMDfxn5.jpg

11

354juOC.jpg

12

dB9F2yh.jpg

13

4IqDLIm.jpg

14

weird

gyaZ5XO.jpg

15

eyQV8b0.jpg

16

882p2k6.jpg

 

 

Urodzinowy czworonóg dla przyjaciółki :)

dF11VGB.jpg

dEgjmc6.gif

 

taki news co go nie skończe już raczej

QlCWOHI.jpg

i wstępny szkic do niego

nGYlLDJ.jpg

 

Ostatnia pracka ;)

oHBkhQS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki :)

temat Newsa mi się podoba ale za płasko do tego podszedłem, ja nie czuje skali w tym dlatego mi sie odechciało ale siedziałem nad tym chwile więc niech się nie marnuje w folderze "rzeczy których nigdy nie skończę" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj wciągnąc widza w obrazek niebem, tak żeby prowadziło oko widza do stwora, i dodaj większe grupy krzaków, czy suchych badyli żeby urozmaicić przestrzeń

Zrezygnowałbym z tych zielonych krzaków, rozjaśniłbym bardziej linie horyzontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna odważna perspektywa, ładne to niebo szaro różowe. Render jeszcze mało precyzyjny ale dało by się tą prackę wyciągnąć na bardzo bardzo dobrą. Nie wiem czy z tym żółtym backlightem na postaci to najlepszy pomysł bo trochę nie wiadomo skąd się wzięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PolakParafii , BartLight - dzięki :)

 

Rozpu - chyba nie rozumiem co nazywasz radykalną zmianą.

jeśli chodzi o kolory to zwyczajnie chciałem sie pozbyć tych wielkich placków szarości które powodowały że wszystko sie ze sobą zlewało IMO. Mi sie wydaje, że zmiana kolorystyczna jest na poziomie niuansu.

 

bufalakamakafo- ręką się zmieniła najmniej.

 

 

ta grafika została zainspirowana snem który opisał mi mój dobry przyjaciel.

 

TEkRdqq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPFantasy - sporo zdjęć użyłem to oczywiste ale starałem się jak najwięcej elementów przemalować po swojemu puki miałem "flow". Po gościu przebitym na wcześniejszej ilustracji nie mam ochoty siedzieć tyle godzin i dłubać malarskiego renderu bo i tak się ktoś przyczepi o 5% w nasyceniu kolorów więc po co tracić czas ;P

 

zlyczlowiek - ja tam tylko sprzątnąłem chaos ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tyle godzin i dłubać malarskiego renderu bo i tak się ktoś przyczepi o 5% w nasyceniu kolorów więc po co tracić czas ;P"

 

Oh please, ta epidemia SzejdiSafadizmu jest żenująca. Powiedz Ryanowi Langowi że marnuje koleś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, bo nie chcę robić tu flejma, bash czy fotomanipulacja czy kolaż to jak najbardziej grafika i jak najbardziej spoko użyteczna sprawa. Tylko coraz częściej słyszę że nieklejenie fot to marnowanie czasu a nawet gorszy rodzaj konceptowania, a to już oczywiście kompletne nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie ostanie prace wypas na dropsie! W przedostatniej tekstury w pierwszej wersji rzeczywiście były ciekawsze.

 

Z tego co pamiętam to w tutkach inne fachury też gadają, że w poważne pracy prędzej czy później wychodzi jak ktoś bez fotek nie umie nic pocisnąć, więc bez podstaw na wyższym poziomie warsztatu się i tak nie obędzie.

 

Z punktu widzenia odbiorcy dla mnie każda legalna metoda jest ok, ostatecznie liczy się ciekawy efekt dzieła.

Specjalnie napisałem dzieła bo z słownikowego punktu widzenia grafika to «dział sztuk plastycznych obejmujący dzieła wykonane techniką powielania na dowolnym podłożu odbitek z uprzednio wykonanej formy»

Ja wiem, że potocznie to już dawno ma szersze znaczenie (dla mnie też) ale tak tylko piszę bo raz trafił mi się jeden taki zasadniczy profesor, który narobił mi sporych problemów z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

bufalakamakafo - 2 drugi obrazek w życiu w jakim skleiłem foty, kierujesz te słowa do nieodpowiedniej osoby.

 

biglebowsky- raczej miałem na myśli to, że się zmęczyłem dłubaniem na siłe pracek które z każdą godziną stawiają coraz większy opór i zrobienie szybko i przyjemnie czegoś przy okazji eksperymentując i ucząc się czegoś nowego było miłą odmianą.

"Oh please, ta epidemia SzejdiSafadizmu jest żenująca. Powiedz Ryanowi Langowi że marnuje koleś czas. " dla mnie "szafadizm" to wypracowanie sobie jakiejś łatwej techniki i zwyczajne chałturzenie każdego obrazu tak samo. Na dowód tego, że nie kieruje się filozofią "szafadizmu" studium fotografii z wczoraj (Z REFERENCJI), zdjęcie było obok a nie pod spodem.

Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że 90% moich dotychczasowych grafik zostało wykonane bez żadnej referencji.

 

cNPLc6H.jpg

 

ref

UpWlvs3.jpg

Edytowane przez tomzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no widzę że trzaskasz i nie ma powodu żebyś się w ogóle tłumaczył z czegokolwiek bo robisz dobrą robotę i masz tu dużo ciekawego materiału (ale z rzucaniem % to uważaj bo taki nerd jak ja może zacząć wyliczać :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej 20% twoich obrazków zawiera materiał fotograficzny w jakimś stopniu:) (to naprawdę nie ma znaczenia)

To oczywiście troszkę co innego niż referencje. Ja mogę powiedzieć dość uczciwie że nie pamiętam kiedy robiłem obrazek bez żadnych refek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice na #‎maysketchaday‬, czyli jeden szkic dziennie wrzucony na fb, dowolna technika. pomysłodawcą jest Thomas Scholes a mi sie to podoba. Thomas Scholes zaprasza do udziału ;p

ReYYDJZ.jpg

4dV6yIR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności