Skocz do zawartości

Postać 3D: Mad Dog


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

projekt leżał nieskończony w "szufladzie" przez ostatnie 2 miesiące bo już mi się obrazek nie podobał, ale 2 dni temu się wziąłem za włosy i kask i wykończenie całości.

HDRka i Backplate od kumpla Paolo Messina.

 

Soft: Blender i Photoshop.

 

4a5c1ef294f0ba5f2bbabfbad6f45a2b.jpg

 

c5450d72859da704ede46898ad969cb4.jpg

 

228eebca00e254b5aba4a5892e3c1edf.jpg

 

0580d4f30127b9500ec1297190b6ea48.jpg

 

b0d954443f0f6028f30935f51ffeae5f.jpg

 

8f85de4cb64d2c0c78895422675b7ce9.gif

 

więcej tutaj https://www.behance.net/gallery/17262671/Mad-Dog

 

Dzięki!

Edytowane przez ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale jazda - na pierwszy rzut oka nie skumalem ze kobitka jest tez modelem. Na pewno wyplynie ta praca w wielu miejscach. Kapitalna robota - moglbys pokazac siatke i powiedziec jak robiles wlosy (planey z teksturami czy czesales czasteczki ;)). Gratulacje!

 

edit

teraz zobaczylem na behance... wow. ile to wszytko razem ma poly?

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie! :) Pamietajcie pobrac sobie motor w OBJ za FREE z behance'a :)

 

edit: Nezumi, motor ma bez smootha okolo 363 000 poly. A babeczka po wygladzeniu jest i ma sporo bo kolo 370 000 poly, ale nie wczuwalem sie w optymalizacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pany! :)

Malow do wszystkich zastosowan, nie bede skapy :)

Maciek.m mowisz i masz:P

 

dzieki raz jezcze.. nie spodziewalem sie az tak pozytywnego feedbacku, bo juz nie moge tej pracki ogladac.. ale tak to juz jest jak sie wydlubalo kazde poly i nie ma sie duzego doswiadczenia z postaciami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga ,świetny klimat! Jakby to trochę podrasować można by było zrobić coś w stylu postera z SinCity. Babeczka świetnie pasuje ; )

Pamiętam Twój sprzed tych kilku miesiącu , warto było wyjąć ten projekt z szuflady udowadniając, że zawsze można coś jeszcze wycisnąć ;) Ode mnie *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbyt dużo się w tym kadrze dzieje, pierwszy i drugi plan są niemal nie do rozróżnienia. Mogłeś pokombinować z oświetleniem robiąc na przykład zimny drugi plan - ciepły pierwszy, albo odwrotnie, masz tu sztuczne oświetlenie, więc nie byłoby problemu ze zgraniem całości. Inną opcją byłby oczywiście dof. Taki jak na przykład na tych zdjęciach:

http://img.motorkari.cz/upload/images/cache/wallpaper/20110414113958-11250_jpgresize_5000x5000_.jpg

http://img.motorkari.cz/upload/images/cache/wallpaper/20110414114006-11252_jpgresize_5000x5000_.jpg

 

Rozumiem, że to tło jest ładne i aż szkoda je "ukrywać", ale teraz trochę za bardzo gryzie się z postacią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos wytlumaczy jedna rzecz, koles wrzuca niemozliwy art, kupa pracy, efekt miazdzacy i nic,

a praca z para srednich glosnikow, ktore sa prostym modelem z mega srednimi materialami i oswietleniem dostaja w ten sam dzien front???

 

nie czaje, powaga!

 

super praca, szczeka zbierana z ziemi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti: dajcie mi chwilę. Na serio. To nie zdarza się często. Patrz : polska grafika cyfrowa news. Dopiero wróciłem. Jutro postaram się nadrobić zaległości.

 

Sent from my phone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos wytlumaczy jedna rzecz, koles wrzuca niemozliwy art, kupa pracy, efekt miazdzacy i nic,

a praca z para srednich glosnikow, ktore sa prostym modelem z mega srednimi materialami i oswietleniem dostaja w ten sam dzien front???

 

nie czaje, powaga!

 

super praca, szczeka zbierana z ziemi!

 

Spokojnie, spokojnie.

Forum jest duże, ciężko mieć oko na wszystko zawsze.

Czasem zamiast szukać awantury możecie nam pomóc i podesłać również w wiadomościach, bądź mailowo interesujące znaleziska, lub zgłaszać tematy, które Was interesują. Możecie też kontaktować się poprzez Fb oraz Twittera. Możliwości są duże.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki wielkie! :) I dziękuje adminom za fronta!

Luki zgadzam się z Tobą. Normalnie backplate był cały ostry i ja robiłem tego DOF'a co ma (ma delikatnie ;))

Generalnie mam tak jak ty, chciałbym widzieć tam więcej rozmycia, ale że nie chciałem robić przykrości koledze który robił to zdjęcie zostawiłem tak jak jest. Chciałem, żeby jego backplate też był ważny.

 

Jeszcze raz dzięki za naprawdę pokrzepiające słowa :) opłaciło się wysiedzieć te kilkaset? godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności