Skocz do zawartości

Prace z jednego dnia


Tigris

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Na jakiś czas porzuciłem CG na rzecz projektowania stron internetowych. Faktem jest, że grafikę komputerową tworzyłem głównie do szuflady, ale w podejściu drugim chciałbym usłyszeć zdanie innych. Zwracam się do was o pomoc w ocenie moich grafik. Będę z każdego dnia działań nad grafiką komputerową publikować tutaj swoje grafiki.

 

Człowiek uczy się na błędach, ale tylko wtedy kiedy jest ich świadom.

 

Dziań #1

 

ox5e0a1wd2oc.jpg

5yefv2at6dri.jpg

a8u9yh0mc0xg.jpg

Edytowane przez Tigris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witaj na forum,

 

widać że masz już jakieś doświadczenie w pracy z tabletem, szkice postaci fajnie się zapowiadają, robal też, co do statku? to cięzko stwierdzić co to właściwie jest, jaka jest jego skala itd.

 

dawaj więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, aż chce się pracować dostając taki feedback od takiego wymiatacza. Już czuję, że błędem była praca sama dla siebie.

 

Projekt statku na pewno rozwinę, ale postawiłem sobie za cel, że nie będę publikować postępów jeszcze tego samego dnia. Chcę zbierać prace z całego dnia i udostępnienie wieczorem - taki pragnę nawyk stworzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ustawialabym postaci ludzkiej w tym miejscu :P http://files.tinypic.pl/i/00535/nvlwjr2fnboj.jpg bo to wyglada jakby mu zagladal w tylek.

takze troche niefortunna kompozycja.

 

Technicznie nie mam zadnych zastrzezen :D ale jesli chodzi o design to dawaj wiecej detalu, wiecej elementow, wiecej warstw materialow! albo pobrudz te designy troche, albo dodaj wiecej ciekawych krawedzi. Szczegolnie sterylnie wygladaja te statki kosmiczne, aczkolwiek tu mozna zalozyc ze to taka wizja artysty, ze robi design i pokazuje pojazd prosto z salonu. Ale i tak zbyt to wszystko oplywowoe i oble, w ogole nie czuc skali tego pokazdu z powodu braku jakichkolwiek puntow odniesienia typu okna czy drzwi. No i caly pojazd jest wykonany z jednego kawalka plastiku. Przydaloby sie zroznicowac materialy, pokazac troche metalu, troche szkla, troche matowego i blyszczacego plastiku. :)

 

Najbardziej podobaja mi sie te designy: http://images.tinypic.pl/i/00535/5yefv2at6dri.jpg aczkolwiek dla zroznicowania elementow ubioru czasem warto uzyc wiecej tonow szarosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień #4

 

Faktycznie, masz rację. Moim priorytetem powinny być materiały bo mi to ewidentnie nie wychodzi. Starałem się zastosować do Twoich rad i oto efekty.

 

Niestety swoją bibliotekę wizualną w głowie świadomie buduję dopiero od niedawna. Chcę ją sobie rozwinąć jak najbardziej jestem w stanie bo nie chce być mistrzem tylko w kopiowaniu rzeczywistości. Faktem jest, że to są moje pierwsze podejścia do malowania z wyobraźni.

 

 

 

rhtablwljeyz.jpg

 

a07so4f2pi92.jpg

 

 

 

rng8vozmyfcb.jpg

rnt9bob5gyxm.jpg

 

s2kqznnsldh4.jpg

Edytowane przez Tigris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności