Skocz do zawartości

Teczka 2D - Grzegorz Przybyś


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Sprawdziłem, że ostatnia moja teczka była aktualizowana 2,5 roku temu, więc postanowiłem że założę nową.

Wracam na max3d bo po okresie wystawiania sie głównie na fejsbuku trochę mi się to przejadło i doceniłem wartość tego, oraz podobnych forów ( pozdro Adek! ;)

 

 

To jest zbiór prac wykonanych w tak zwanym między-czasie, dla własnej przyjemności i w poszukiwaniu nowych kierunków i tematów.

Prace pochodzą z okresu marzec- maj 2014.

 

Pzdr!

 

 

 

 

FINAL_internety_small.jpg?1401440236

 

 

 

Pirate_internet_small.jpg?1397437177

 

set3.jpg?1395672000

 

set2.jpg?1395672025

 

 

set1.jpg?1395667316

 

424d4673d7de0445b3e2056fc6aa4d1011b4ac10

space_ship_internet.jpg?1400309593

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

On wrócił, yeah! Tylko zaglądaj tu w miarę częściej i pokazuj prace, dużo prac. Swoją drogą co do wcześniejszej teczki... to gdzieś można ją znaleźć? Ja jakiś czas temu chciałem pooglądać aby progres prześledzić, no ale dupa blada, nic nie znalazłem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za bardzo miłe słowa.

Postaram się sukcesywnie tu wrzucać swoje rzeczy. Może pokuszę się też o wrzucanie tu swoich ćwiczeń, których robię na tony ale najczęściej nie ma się czym chwalić w ogóle.

 

gnacik - wiesz co, w galerii 2d, na jakiejś stronie w okolicy 12-15 jest chyba moja stara teczka? Dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj wrzucaj, na ćwiczenia tez się fajnie patrzy, zawsze idzie coś podpatrzeć :-)

 

Co d teczki to rzeczywiście, ja zawsze robiłem to tak, że wchodziłem w profil i aby pokazało wątki założone przez autora, to tak nie pokazywało nic Twojego. Ale ok, znalazłem, więc jakby przy okazji ktoś chciał zobaczyć co działo sie kilka lat temu to zostawiam link:

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=36681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności