Skocz do zawartości

jak zrobić wizualizację budynku w niecałe 3 dni help


sawier

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam wielką prośbę do ekspertów od 3ds maxa o pomoc, na weekend muszę mieć gotową wizualizację budynku w 3d, nie tylko render ale i plik z 3ds maxa, los tak sprawił, że nie robiłem nic na bieżąco, chociaż leży to w temacie moich zainteresowań i to forum odwiedzam regularnie, podziwiając ciekawe prace, to natłok pracy i innych zadań sprawił, że zaniedbałem sprawę. Uczyłem się wcześniej mayi na zaliczenie wymodelowałem jakaś martwa naturę, jednak w tym semestrze w 3ds max nie nauczyłem się za wiele. W tym TEMACIE uprzejmie proszę o pomoc/rady :

 

1. jakieś linki/strony z dobrymi tutorialami step by step jak wykonać taka wizualizację przez modelowanie po teksturowanie i render

 

2. strony skąd można ściągnąć gotowe modele, może uda się coś oszukać, bardzo jednak zależy mi na zaliczeniu

 

3. do osób z Warszawy, pomoc oczywiście za opłatą ( przewiduję nie więcej niż 8 godzin dla osoby biegłej w 3d) w przygotowaniu takiej

wizualizacji (byłbym niezmiernie wdzięczny) to na priv

 

4 może ktoś już wcześniej miał takie zadanie w ostateczności mógłbym odkupić model (priv) wolałbym jednak mimo wszystko samodzielnie lub przy pomocy spróbować to wykonać

 

Wizualizacja nie musi być jakaś kosmicznie skomplikowana ale nie powinien to być blok czy jakaś hala magazynowa, przydało by się też lekkie otoczenie nie czarne tło.

 

 

PS. aż mi głupio zakładać taki temat szczególnie że 3ds maxa chcę się nauczyć i robić takie rzeczy samodzielnie, jednak natłok spraw i dziwnych wydarzeń sprawił, że w tym semestrze jestem krótko mówiąc w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jak jesteś noga z modelowania to zastosuj najprostszy wariant archicad szybko i przyjemnie zrobisz w nim bryłę budynku ze wszystkimi oknami drzwiami itp itd bez zbędnego kombinowania maksymalnie powinno ci to zająć 2 godziny zapisać plik do 3ds. Potem już tylko zabawa ze stworzeniem sceny. Oczywiście możesz gotową bryłę budynku ściągnąć z http://3dsky.org/3dmodels/category/eksterier do tego nabyć http://www.evermotion.org/modelshop/show_product/archexteriors-vol-18/10138/0/0/ wstawisz do którejś ze scen domek i będziesz szpanował jak to szybko i na jakim ekstra poziomie zrobiłeś wizualizacje z otoczeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności