× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8131415161718
Pokaż wyniki od 171 do 177 z 177

Wątek: Rain rain rain

Member
    Awatar sicksicksick
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    jak dla mnie to całkiem niezłe, uderzasz widać w stylówe Nicponim ;d , keep it up!

Member
    Awatar Sayja
    Podziękowania

Domyślnie

~purin - niby dobrze sugerujesz, że te rzeczy trzeba ćwiczyć, ale też mam wrażenie, że w konkretnych wskazówkach mylisz znajomość anatomii z umiejętnością narysowania idealnie proporcjonalnego, basemesh'owego człowieka :)
    Z mojej strony rada - wprowadź więcej luzu w te prace, może wyjdź na jakiś czas z digitala. Zamiast rzeźbić i rzeźbić, rób setki szybkich rysunków z różnych stron. Przestaniesz wtedy patrzeć na człowieka jak na plamy kolorów, a bardziej jak na konstrukcję.

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

@sicksicksick No mam teraz fazę na jego rzeczy zdecydowanie heh :P
    @Sayja Sam nie wiem jak to się dzieje bo cały czas prowadzę szkicownik, gesture, uproszczone formy ( Hampton ) i anatomia to tematy, które cały czas cisnę ale kiedy przechodzę z ołówka i kartki na digital to nie potrafię tej wiedzy zastosować ;d Chciałbym żeby moje prace były bardziej 'malarskie' coś jak #159 ale w tej najnowszej pracy chyba zbyt spiąłem dupę więc pomysł z szybkimi szkicami zdecydowanie trafny wg mnie ;)
    Dzięki za odzew ;]

Member

Podziękowania

Domyślnie

~sayja calkiem mozliwe choc moze tez po prostu patrze na to bardziej "realistyczne" - jak czlowiek umiesniony to powinien miec tez rozbudowane plecy, jak ma w ogole rece to musi miec odpowiednie pachy, by moc je podniesc do gory itp. Ale ja sie poruszam daleko od jakiejkolwiek stylizacji, stad moze dlatego. Wiem tez, ze realna anatomia bywa zaskakujaca.

~Rain nie fazuj za dlugo, bo brzydko gdybys stal sie kopia kogos charakterystycznego :P A 159 ci calkiem spoko wyszlo, bo (odnosze takie wrazenie) miales jakis pomysl na ta prace. Tutaj to nie wiem - w pierwszej chwili wygladalo to na przekombinowane studium postaci. Porob szybkie szkice, porob tez rzetelne studium anatomii. Digital jest o tyle fajny, ze nie musisz poswiecac rzetelnosci, by bylo malarsko i swobodnie - mozesz zrobic na maxa precyzyjny szkic a pozniej sie na tym bawic malarsko.

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

@purin Za nic w świecie bym nie pozwolił sobie stać się czyjąś kopią heh :). No i racja, nie mam konkretnego pomysłu na tę pracę stąd też rezultat taki średni. Coś tam poskrobałem ale nie powstało nic wartego pokazania.

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Siema. Zrobiłem sobie przerwę i od początku tygodnia wróciłem do codziennych ćwiczeń - podrzucam dwie martwe na teraz.

Nigdy ich za dużo nie robiłem cyfrowo bo kiedy zacząłem mocno się zraziłem - teraz (po czasie) się okazuje że to fajna zabawa D:

PYTANIE - CZY KTOŚ Z OSÓB OGLĄDAJĄCYCH TEN POST MIAŁO STYCZNOŚĆ Z JAKIMŚ MENTORSHIPEM DOTYCZĄCYM CHARACTER DESIGN ?

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Fajny trup tam wcześniej i słuszne uwagi były, a nowe ćwiczonka zawsze na +, tylko może przez pryzmat własnych błędów powiem, że ze te ciemne plamy za mocno do czerni się zbliżają i to spłaszcza.

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8131415161718

Uprawnienia umieszczania postów