× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy 1234567891015 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 177

Wątek: Rain rain rain

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Nie poddałem się wczoraj i dokończyłem ten szatański portret ^ ^ Szczerze jestem zadowolony z rezultatu - dużo się nauczyłem podczas jego tworzenia. Długo zeszło ale nareszcie jest gotowy - mój pierwszy digitalowy portret :D

Krytyka mile widziana ;)
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WIP PORTRET.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	21.4 KB
ID:	95816  

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

-podbijam-

Byłbym na prawdę wdzięczny jeśli ktoś zechciałby się wypowiedzieć nt wstawek, nie żeby zależało mi tylko na komentarzach, po prostu mam od kilku dni blokadę, nie wiem czym się zająć, zrobiłem to studium, fajnie się przy tym bawiłem i nagle BUM - zacząłem się straasznie frustrować każdym, najmniejszym błędem przez co nie mogę się wziąć za konsekwentną pracę. Myślę, że zrobię sobię dzień-dwa kompletnej przerwy od ćwiczeń.
    Tak jak wspomniałem byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś zechciał się wypowiedzieć nt prac i wskazać na czym powinienem się najbardziej skupić. Dzięki :D

Member
    Awatar DraxMustHurt
    Podziękowania

Domyślnie

Heh, jak bardzo znane uczucie :P. Jak dla mnie mógłbyś popracować nad krawędziami - miękkie/twarde. Najbardziej gryzie to w okolicach oczu - powieki są tak mocno zarysowane, że wydają się aż plastikowe, szczególnie w miejscu łączenia z okiem.

Member
    Awatar irlethann
    Podziękowania

Domyślnie

zgadzam się z Draxem, zrób ostrzejsze krawędzie po lewej stronie i miększe powieki

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Miałem nie robić zupełnie nic ( nie wiedziałem, że to będzie aż tak trudne )
    @Drax - fajnie wiedzieć, że nie tylko ja przez to przechodzę haha :D
    @irlethann - nie posłuchałem cię co do krawędzi po lewej, mam nadzieję, że mi wybaczysz :) Chciałem skupić uwagę na jej lewym oku i ogólnie jej lewej stronie twarzy.
    Pobawiłem się teksturami, blurem (jego możliwości serio mnie zachwyciły) i teraz tak to wygląda :

A tutaj małe porównanie, nie mogłem się oprzeć :

Co wy na to ?

Member
    Awatar jonyyy92
    Podziękowania

Domyślnie

zrob cos z wlosami bo sa malo czytelne

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

UP

Wziąłem się za robotę, mam jako taki plan tygodnia, którego staram się trzymać :). Na razie same skończone digitale, szkice dodam przy najbliższej okazji bo muszę najpierw zrobić im zdjęcia.

Poprawiłem szybko włosy tej panience :D

Studium pleców z refki, poszło o wiele szybciej niż myślałem.

REFKA

Pierwsza moja martwa na kompie, teraz wiem, że muszę wziąć się za malowanie draperii. + Zakupiłem w końcu oleje, zaraz biorę się za malowanie (:

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Mały up. Ostatnio rysuję sporo w szkicowniku, staram się nauczyć jak zachowują się poszczególne elementy twarzy widziane z różnych perspektyw, a teraz przyszedł czas, żeby sprawdzić się w tym temacie w digitalu. :)

Zagląda ktoś tutaj w ogóle ? :D

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Drugi portret z wyobraźni, pierwszy skończony ;p Miałem mnóstwo zabawy przy pracy i wiele się nauczyłem. Jak zawsze- będę wdzięczny za krytykę.

Member
    Awatar DraxMustHurt
    Podziękowania

Domyślnie

Ładny rimlight i ogólnie lewa strona głowy, ale wydaje mi się, że albo nie użyłeś refki albo za mało się jej przyjrzałeś.

Oczodoły nie zacieniają się w taki sposób, a nos ma trochę inną budowę. Przy takim oświetleniu bok nosa byłby ciemniejszy. Szyja to też prosty cylinder, brakuje choćby zarysu początku obecności obojczyków i mięśni które się z nimi łączą.

Refki, refki i jeszcze raz refki :)

Uprawnienia umieszczania postów