× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 2345678910111217 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 177

Wątek: Rain rain rain

Member
    Awatar DraxMustHurt
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Noski i szkice ciał bardzo fajne, jedynie do portretów bym się przyczepił, a konkretnie ich oczu. Są trochę za duże i za mocno zaznaczone, sprawiają wrażenie komiksowych, sztucznych. Brakuje cienia od górnej powieki i rzęs, a sama gałka oczna trochę nie ma formy. Skup się na ich formie bardziej niż na tym, co "wiesz" o oku. Tyle ode mnie, jedziesz dalej :)

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki Drax za opinie :D Co do tych oczu to się zgadzam w 100%, zawsze chcę je za bardzo zaznaczyć, zwyczajnie dlatego że, nie wiem - lubię oczy heh
    Dzisiaj postaram się wrzucić moje obrazy olejne z pleneru - w końcu odzyskałem je ze szkoły :P

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Trochę spóźnione ale są.
    2 obrazy olejne z dawnego ( październikowego ) pleneru na 50x70cm - serce mnie boli, że nie mogę zrobić lepszych zdjęć :P

Ogólnie bardzo polecam wszystkim takie plenerowe malowanie. Świetny klimat wstać sobie o 6, ruszyć z farbami na dwór i spędzić kilka godzin malując w ciszy i spokoju na świeżym powietrzu :D
    Jak zawsze będę wdzięczny za opinie ;)

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Ostatni tydzień cały zszedł mi na rysowaniu dłoni ( po podliczeniu wyszło około 70 szkiców ), po tygodniu odpaliłem ps'a i zacząłem malować dłonie z pamięci - Teraz będę robił ich studium.

Gorilla Mage na szybko

Studium rzeźby

Speedy po 30 min

I coś nad czym teraz pracuje ( wykorzystuję to co przyswoiłem w najbliższym czasie i chce zrobić jakąś prostą ilustrację z dłonią )

To tyle jesli chodzi o ten tydzien :D Stawiam tez swoje pierwsze kroki w Zbrushu ale na razie nie ma raczej co pokazywac. Wracam do roboty
    Ostatnio edytowane przez Rain ; 06-02-15 o 16:54

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Nadszedł ten czas kiedy dorwało mnie jakieś choróbsko i kilka minionych dni spędziłem w łóżku :D
    Stworzyłem dzisiaj tylko poniższy szkic ale jak to zwykle bywa kiedy robię coś z wyobraźni wychodzi jakiś szit, który wygląda jak jakaś postać do bajki, patrzę na refki i nie wiem dlaczego nie udaje mi się jej nadać bardziej realistycznego wyglądu dlatego porzucam na ten moment ten pomysł z małą nadzieją, że ktoś zechce napisać coś co pomoże mi się w niedalekiej przyszłości do tego wrócić i nareszcie umiejętnie namalować jej realistyczną twarz ( tak w sumie to nawet z większą niż małą :P )

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

WIP
    /

Jak by ktoś zechciał coś powiedzieć będzie super ;)

Member
    Awatar Rozpu
    Podziękowania

Domyślnie

Proponuję znaleźć jakąś refkę, bo jechanie twarzy z wyobraźni zawsze daje -90 do efektu koncowego.
    kolory generalnie wporzo, ale najlepiej całość trochę odsyć i maluj po tym odsyconym dopiero bardziej weselszymi kolorami. Skóra dość blada, trupia. Przyjrzyj się jakimś żywym ludziom (na zdjeciach czesto nie widac), w okolicach oczu, policzków, ust wystepują rózne kolory, skóra nigdy nie jest w całosci jednego odcienia. tyle co mi przyszlo do głowy elo pomelo

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki Rozpu za rade, używałem jak najwięcej refek i rzeczywiście odsyciłem te kolory i jak na moje to wyszło na dobre, w końcu uzyskałem paletę która jako tako mi się podoba.
    Tak to wygląda, wiem, że jego ramiona ssą pałę ale nie mogłem znaleźć żadnych refek żeby wyczaić co jest nie tak :P

Member
    Awatar Rozpu
    Podziękowania

Domyślnie

nie tak jest to, ze nie ma szyi, a co do refek, to nos oko, ucho, w sumei cala twarz moglaby byc po prostu przemalowana ze zdjecia i lekko przerobiona. liczy sie efekt

Member
    Awatar Rain
    Podziękowania

Domyślnie

Z tym torsem sporo walczyłem i uznałem, że tak jest najlepiej jak dotychczas mi się udało. Ogólnie to jest krasnolud, może to coś zmieni hah :D
    Praca ogólnie wynikła z studium twarzy więc zrobiłem tak jak napisałeś Rozpu :D
    Jutro jeszcze spróbuję coś zrobić z tą szyją, jakoś to wszystko sobie rozrysować, ale nie będę się już nad tym mega produkował bo mam już trochę dość tego portretu.

Mniej więcej w tym momencie zacząłem 'proces zmieniania twarzy' :

Uprawnienia umieszczania postów