Skocz do zawartości

Teenage Mutant Ninja Turtles - drugi zwiastun


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten design twarzy jest strasznie creepy, oj strasznie. Ja nie moge pojac tego, ze przy dzisiejszej technologi wrescie mozna zrobic filmy z super efektami, a wszystko jest niszczone przez beznadziejne desginy i scenariusze. Transformers jest tego najlepszym przykladem. Nie oczekuje jakiegos ambitnego kina, ale czemu sie przyjela, ze filmy akcji nie musza miec wcale scenariusz i zadnego pomyslu? Powiecie, ze jestem sentymentalnym idiota, ktory wraca tylko do komiksow, ale wedlug mnie daloby sie choc raz zrobic ekranizacje na jakims minimalnym poziomie. FIlmowe Iron man'y mi bardzo podeszly, przynajmniej nie obrazaly widza i trzymaly jakis klimat orginalu, zarazem dodajac cos od siebie. Trailer zlowi mnie nie bardzo zacheca, ale kto wie, moze sam film bedzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyślanie nowych bohaterów jest mniej opłacalne. Każdy zna żółwie, to jest juz jakaś marka. Dlatego tak chętnie robi się nowe wersje znanych juz filmów. Faktem jest ,że te stare żółwie ciężko się ogląda. Nie tak dawno sobie włączyłem. Ale miały swój klimat.

Ale serio, wole kreskówke z baxterem i krangiem.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w mega szoku jak mi sie prawie wszystko podoba! :O

 

/kidmode ON

 

Nicponim, oczywiscie moze Ci sie nie podobac, natomiast jak sam zaznaczyles - smecisz, bo sa tysiace dobrych filmow, na ktore warto isc do kina, bo nie tylko filmy akcji powstaja;) A muza tak - koszmarna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator- no smęce smęce;] Ale skoro jest tysiace dobrych filmow teraz w kinie to prosze wymien chociaz jeden, naprawde dobry na ktory warto isc. Wybor jednego z tysiaca nie powinien byc trudny;]

 

Ps. i nie jest to zlosliwosc, po prostu chcialbym obejrzec cos dobrego;]

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, teraz nie bardzo mam czas chodzic do kina, wiec nie wiem co jest godne polecenia i co graja w Bialymstoku, ale mowilem ogolnie:) Jak nie w kinie to na DVD jest mnostwo fajnych filmow:)

 

Pare dni temu widzialem Wielkie Piekno i Ide na przyklad. WP mialo momenty, w calosci mnie nie porwalo, natomiast Ida ma mega dobre zdjecia

 

 

edit: btw: http://www.itsartmag.com/features/ninja-turtle-sculpting-by-adam-sacco/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urzekla mnie twoja historia, tylko kogo to interesuje???

 

widzę że jak nie napisze się czegoś tutaj dosłownie to parę ludzi nie załapie co autor miał na myśli ehh.

 

Mam na myśli iż ten film będzie totalną klapą a ludzie na niego pójdą tylko z sympati dla tego że oglądali bajkę.

 

Np Taki Iron Man, nie przepadałem za tym komisem a film mi się strasznie spodobał.

A tutaj nawet niechce mi się oglądać zwiastuna do końca mimo tego że oglądałem jako tako troche te żółwie bo nie leciało nic innego.

 

Jakoś wszyscy mogą pisać że w dzieciństwie się jarali i nie mogą się doczekać, ale jak człowiek coś napisze negatywnego to odrazu, paszła won.

 

Zakochany jesteś w tym filmie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zlowie sie komus podobaja? Te mordy maja okropne, juz te stare kostiumowe byly lepsze. Nie mam nic przeciwko zmianom w designie ani nawet w historii, nie wszystko musi byc jak stary orginal, ale czasami postarac sie by to bylo w czyms pdobone. Shredder to jest jakis robot? WTF? No i ta muza jeszcze. Moze sie starzeje, ale nie moge pojac tej mody na wubudubu, chyba faktycznie, kazde pokolenia ma swoj czas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie filmów akcji które mają fabułę bardzo polecam wszystkich X-menów. Przez lata byłem nastawiony na anty do filmów o superbohaterach bo zawiodłem się kilkoma z rzędu ale dziewczyna mnie wkręciła w serie z X-menami której wcześniej nie widziałem i bardzo mi się spodobało. X-Men First Class to świetny film. Dobrze nakreślone postaci które mają za sobą konkretne backstory (Magneto!), historia która składa się do kupy w coś wiarygodnego, oczywiście w ramach ludzików z supermocami. Nie przesadzili z niepotrzebnymi vfxami przedkładając historie nad puste efekciarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie bardzo podobaja. Nakrecony jestem na ten film. Dobre jest wszystko w tym trailerze po za muza :) Jak dla mnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kostiumowe były sympatyczne http://www.krash.com.au/wp-content/uploads/2014/04/teenage-mutant-ninja-turtles-movie-2-i14.jpg ale te z trailera ... gorsze od gremlinów, aż ciary przechodzą.

 

A tak przy okazji: kojarzycie jakieś uniwersum i rasę jakichś stworzeń całkowicie wymyśloną od nowa po, powiedzmy po Shreku i Avatarze i rasie Naavi? Zdaje mi się, że żyję w jakiejś kulturze sikłelowo-powtórkowo-rebutowo-wznowieniowej. Jedna wielka franczyza, nic nowego się nie przebije i do końca naszych dni będziemy wałkować różne smerfy w 3d.

 

BTW, może by gumisie zrobić - były by czadowe bo futro się już renderuje dawno, a ogry i Toadiego by można zrobić jak te żółwie, tylko uszy zamiast skorup.

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności