Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Postanowiłem założyć teczkę na forum, może mnie to bardziej zmotywuje do działania a rady i uwagi przyśpieszą artystyczny rozwój.

Rysowanie traktuję hobbystycznie, do nauki cyfrowego malarstwa zmotywowało mnie przeglądanie znakomitych prac, między innymi na tym forum, podoba mi się jakie efekty można osiągnąć i chciałbym spróbować własnych sił w tej dziedzinie.

Oczywiście rysuję i maluję też tradycyjnymi technikami, postaram się później dodać jakieś swoje prace wykonane klasycznymi technikami, jednak w tej teczce chciałbym skupić się głownie na wszystkim co cyfrowe.

Naukę digital paintingu rozpocząłem tydzień temu, przejrzałem kilka tutoriali i postanowiłem rozwinąć ten, który najbardziej przypadł mi do gustu (Shaddy Safadi)

1 praca zajęła mi nie cały tydzień, około 10h

 

Wrzucam screena ze swojego ekranu, może ktoś coś doradzi czy powinienem zmienić jakieś ustawienia w celu ułatwienia sobie pracy?

 

wguee8.png

 

a tutaj już praca skończona, zdaję sobie sprawę, że jest niezbyt dokładna a same skałki mógłbym dłubać jeszcze kilka dni, jednak jako dopiero zacząłem i się uczę chciałbym przejść dalej, spróbować czegoś nowego

 

2vv2mg2.jpg

 

i jako taki bonus do 1 posta w teczce dorzucę pracę jakie wykonałem w technikach z którymi jeszcze nie spotkałem się na tym forum

 

selfie - linoryt

 

30dbalf.jpg

 

panda - sucha igła

 

5fgevk.jpg

 

i jakaś abstrakcja - wykonane jakimś magicznym japońskim tuszem

 

m4ufs.jpg

 

Wszelkie uwagi, rady, porady i krytyka są jak najbardziej mile widziane, po to jest ta teczka.

 

W między czasie pracuję też nad proporcjami w postaci i perspektywą w której mam braki, ciągle szukam dobrego źródła do nauki perspektywy, swoje zmagania postaram się wrzucić później.

Edytowane przez sawier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pomyślałem, że wrzucę moje notatki z nauki o proporcjach i anatomii, może coś z tego przyda się komuś kto akurat też przerabia. Kolorem starałem się zaznaczać najważniejsze punkty (landmarki). Następny przystanek to nauka o mięśniach.

 

2ihoujd.jpg

 

117thg4.jpg

 

2054duo.jpg

 

2uixflv.jpg

 

2928yvm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności