Skocz do zawartości

Scena 3d : Sixty Special


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, cos tam ostatnio sobie wydziubalem na najswiezsza paczke Goverdose ( www.goverdose.com )

 

Scena budowana i renderowana w najbardziej stabilnym systemie :)

 

XSI + Arnold + Nuke

 

Ciezko sie robilo ten kawalek, z powodu wieszkej ilosci smiechu niz samej pracy. :)

 

Mam nadzieje ze poprawi Wam humor, tak jak poprawia mi :)

 

 

 

 

FIN_JABBA_WIN.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemasz Tomek :D Tak Hdri ( z include objects / lightlinked na aucie ) + 2 Quady + 1 spot + AiSky do odbic na calej reszcie. :) postaram sie w wolnym czasie zrobic jakis breakdown szybki jak macie ochote. :)

 

W aucie odbija sie jeszcze lozeczko dla dziecka ( takie wiesz... male wiezienie dla 2 latka ) i stad niektore paseczki w odbiciach. Samo lozeczko jest poza kadrem ,ale robi robote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to przyjemne. Bardzo chętnie bym zobaczył jakiegoś WIPa z tego.

 

Jedyna krytyka to troszkę sztywnie wyglądający szturmowcy w tej samej pozie. Chociaż może taka była idea żeby trzymać tą samą pozę. Ja bym jednak minimalnie to poruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna praca. Ale również wydaje mi się, że samo ujęcie mogłoby bliżej pokazywać postacie. Trzeba oglądać w dużej rozdzielczości, aby zobaczyć pewne detale.

 

Ale jedna z lepszych prac które tutaj ostatnio widziałem.

 

Sent from my mobile phone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to przyjemne. Bardzo chętnie bym zobaczył jakiegoś WIPa z tego.

 

Jedyna krytyka to troszkę sztywnie wyglądający szturmowcy w tej samej pozie. Chociaż może taka była idea żeby trzymać tą samą pozę. Ja bym jednak minimalnie to poruszył.

 

Wipek bedzie, tylko musze ugrac troche czasu na dniach :)

 

Specjalnie sa sztywni , bo chialem zeby wygladali jak takie zabawki co im tylko rece mozna wyginac w bardzo prosty i ograniczony sposob ( stad tez " doczepiane " bronie ). Ale masz racje. pozy moglbym troche zroznicowac.

 

- - - Połączono posty - - -

 

swietne, ja mam tylko jedna uwage, szkoda ze jabba jest tak bardzo zblurowany, mogl by byc blizej kamery albo mniej blura mogl by miec,

 

tak to super, usmialem sie po pachy xD

 

Jabba wpadl jako ostatni :) i raczej chcialem , zeby to bylo cos na zasadzie ... "O tam jest Jabba jeszcze" :D

 

- - - Połączono posty - - -

 

Ogromne dzieki za froncika Panowie :) I za komenty :)

Edytowane przez ArturSzymczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super smacznie to wygląda !!!

 

Ile czasu to się renderowało w Arnold i na jakim sprzęcie?

 

 

i7-2600K / 16gb RAM

 

w rozdz. 3000X1200... okolo 1hr : 15 min bez DOFa w Arnim. Z Calkiem srogimi nastawami.

 

Z DOFem w Arnoldzie 2X dluzej a efekt byl identyczny, wiec koniec koncow DOF polecial w Nuku. Z racji wiekszej kontroli po renderze.

 

Nie przejmowalem sie czasami renderow zbytnio , gdyz na ta pracke mialem sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności