Skocz do zawartości

AMBITION Official Teaser Trailer


Sroka8888

Rekomendowane odpowiedzi

AMBITION - Tomek Bagiński’s latest project - tells of a young apprentice (Aisling Franciosi) struggling to master nanotechnology on an alien world and prove herself to her enigmatic master (Aidan Gillen).

 

Will her herculean goals remain tantalisingly out of reach, or will she fulfil them and in the process, change life as we know it?

 

------------------------------------------------------------------------------------

AMBITION - najnowszy projekt Tomka Bagińskiego opowiada o zmaganiach młodej adeptki (Aisling Franciosi) w opanowaniu nanotechnologii i udowodnienia swojej wartości tajemniczemu mistrzowi (Aidan Gillen).

 

Światowa premiera: Londyn, 24.10.2014

 

 

www.ambitionfilm.com

 

www.platige.com/pl/page/459-Ambition_Trailer - Vimeo

 

[video=youtube_share;R4XK_NAToRI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo chciałbym się podzielić z Wami informacjami, ale na razie ujawniamy to co jest w informacji prasowej. Więcej dopiero 24 października. Wtedy i mi i ekipie rozwiążą się języki. Przygoda jest konkretna. Postaramy się sprostać oczekiwaniom w każdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężko ostatnio coś od Was (Platige) wyciągnąć :) Ale rozumiem, bo to już nie tylko reklamy, inne zasady. Ale widząc coś takiego człowiek od razu chciałby się więcej o tym dowiedzieć wiedząc, że osoby, które jakoś tam się zna przy tym pracowały.

 

Czekam do 24 października cierpliwie.

 

Edit: Mój błąd apropo poprzedniego linka. Ale na oficjalnej stronie filmu jest trochę making ofu: http://www.ambitionfilm.com/#making

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pośród kilku filmików od Platige (chodzi mi o podejścia filmowe, w ostatnich czasach), ten najbardziej mi się podoba. Czekam do 24 bo sam jestem ciekawy co też z tego będzie. Jakby nie było Teaser mnie zaciekawił, a to najważniejsze:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zatrzetrzewieniec

Najbardziej podoba mi sie 0:52 sekunda filmu. Ciekawe, czy te dymki po obu stronach kadru to fumeFX, czy chlopaki z Nasa odpalili specjalnie rakiete, zeby Tomek mogl nakrecic "to" ujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności