Skocz do zawartości

Aplikacja do robienia zdjęć z możliwością ustawienia kadru tak jak na innym zdjęciu


gnacik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcę zrobić serię zdjęć powstawania makiety, niestety nie mogę ustawić statywu na 2 miesiące w jednym miejscu, zwłaszcza, że będę chciał porobić fotki postępów prac z różnych ujęć, a później zrobić z tego wszystkiego timelaps.

 

Szukam aplikacji na Androida, dzięki której będę mógł wybrać sobie jakieś foto i podczas ustawania kadru będę widział w jakimś tam stopniu przezroczystości to zdjęcie. Jest kilka takich aplikacji,. ale wszystkie można wrzucić do kosza, bo albo dziwnie rozciągają wybrane zdjęcie, scalają ze sobą to zrobione lub po prostu zapisują niewiadomo gdzie (pomimo tego, że pokazuje ścieżkę zapisu, to nic tam nie ma), jak np. ta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.feeshydevs.ghostshot ...a niektóre nawet niewiadomo jak działają, jak np. ta: https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.OverlayCamera.android.app.quick

 

Jeżeli ktoś się z takim czymś zetknął i ma pomysł jak to rozwiązać to byłbym wdzięczny za pomoc, bo budowa już zaczęta, a bardzo chciałbym mieć później filmik pokazujący progres budowy całej makiety.

Aplikacja nie musi być darmowa, jak będzie dobrze działała to niech i jest płatna :-)

 

Pozdrawiam,

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Planuję kilkanaście kadrów, 3 ogólne całego budynku, z różnych stron, oraz około 10-15 różnych detali, np. powstawanie podłogi, schodów, okien itp. Chociaż powoli mi już przechodzi ochota na to, bo od niecałego tygodnia stoję przez to z robotą, a nie chcę iść dalej, bo jestem jeszcze na takim etapie, ze jest szansa na zrobienie tego tak aby wyglądało, że robię go od początku.

 

Statywu niestety nie mam, lustrzanki też, jedynie aparat w telefonie, ponoć bardzo dobry. Nie sądziłem, ze znalezienie takiej aplikacji będzie tak wielkim problemem. Swoją drogą nawet gdybym miał statyw, to byłby z tym problem, bo w trakcie pracy makieta często się przemieszcza, z racji na bardzo mały "warsztat".

 

Myślałem aby kupić kilka stojaków do GoPro i pomocować je w kilka miejsc na stałe i tylko przekładac kamerkę i cykać nią foty. To w sumie by miało sens, ale niestety brak miejsca, aktualnie warsztat mam w mieszkaniu i po pracy wszystko trzeba zwijać :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności