× nie × nie:  0
Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 23456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 142

Wątek: Revrite

Member
    Awatar revrite
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dziękuję wam ^

Ostatnio prac było troszkę mniej z uwagi na fakt zakończenia szkoły (dyplom) i matur, teraz zaczynam się brać za siebie i w te wakacje solidnie się podciągnąć w podstawach, postaram się więcej postudiować, ludzi, materiały, anatomię, enviromenty, poszukać troszke własnego stylu.

Jak na razie dam co mam

Praca dyplomowa, 8 ilustracji na temat Powstania Warszawskiego ( temat został mi niejako narzucony więc dużo nie miałem do gadania )
    Tutaj to głównie photobash a nawet często zwykła fotomanipulacja.

no i dalej:
    studium i design postaci, photobash+ postać namalowana (oprócz spodni i butów)

malowanie i photobash

malowanie z wyobraźni, koncept enviro

malowanie z wyobraźni, koncept enviro

koncept, photobash

i tu już zacząłem na poważniej studiować, malować zamiast wspierać się zdjęciami i w sumie to chyba lepiej wychodzi, ale kto wie

Fruuuuu
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar biglebowsky
    Podziękowania

Domyślnie

Super. mega solidne prace.

Member
    Awatar DAGOO
    Podziękowania

Domyślnie

Ale klimat super !
    Szkoda tylko, że photobash, cała przyjemność malowania poszła precz, ale efekt bardzo fajny!
    Wydaje mi się, że ci to niepotrzebne, bo skilla masz wystarczającego na samodzielne malowanie i zdawało by się, że i tak szukasz bardzo malarskiego efektu.

Fajnie, że w szkole pozwolili ci robić digital painting :) u mnie to był temat tabu, i to jeszcze długo na studiach hehe.

Member
    Awatar revrite
    Podziękowania

Domyślnie

Niestety od ostatniego czasu tylko dwie, bo staram się siedzieć nad obrazem dłużej, zastanawiać się bardziej nad detalami i pogłębiać, bo zauważyłem, że zacząłem iść w ilość a nie jakość.
    Jako kontrast naszej pogody, coś za czym tęsknie czyli zimowe klimaty.

Cold Blood

Wirtualny plener z google street wju, miasto Churchil

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Mi użycie fotek już dawno nie przeszkadza - po prostu inne wrażenia estetyczne, a nie że gorsze czy lepsze od czystego malowania z samej zasady, miejscami wrażenie wychodzą inspiracje Mulinsem? i bardzo mi się to podoba (szczególnie tam gdzie mniej chaosu).

Member
    Awatar revrite
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SlawomirWolicki Zobacz posta
    [...] miejscami wrażenie wychodzą inspiracje Mulinsem? i bardzo mi się to podoba (szczególnie tam gdzie mniej chaosu).
    Dzięki, Mullinsem jak najbardziej podziwiam go, jednak najwięcej chyba wynoszę od Johna Parka (JPARKED), podoba mi się sposób pracy na zdjęciach i myślę, że to jednak tak będę działał w przyszłości, jednak na razie chciałbym ogarnąć podstawy malowania, by łatwiej sobie z tym wszystkim radzić.

Zacząłem coś co od dawna omijałem i wyraźnie w tym kuleje, więc jest co pohejcić.

Pierwsza pracka niedokończona, wyczuwam w niej potencjał i nie chcę go popsuć, wolę dokończyć jak kiedy indziej, gdy moje umiejęności będą większe. Domyślnie miała być to ilustracja +koncept postaci, w praktyce pomalowałem sobie konia.

projekt postaci + brzydkie wstępne szkice, jest to praca, którą prawdopodobnie najdłużej malowałem

Member
    Awatar revrite
    Podziękowania

Domyślnie

szybkie i lekkie study

(pomińmy photobashing w cieniu) Ananaga, pomysł własny, nowoczesne/zadymione miasto, w którym żyją ludzie z naszych czasów ulegajacy schorzeniom ( w przyszlosci pojawia sie koncepty postaci, otoczenia itp, na razie tylko lekkie ilustracje + photobashing, a raczej matte)

2h, zakładka na książki dla dziewczyny (wilk grzywiasty i królik)

3 malunki, inspirowane miejscowością, w której mieszkam, refy to moje zdjęcia. 2 obrazy przedstawiają te same miejsce. Test stylów i flow

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Te ostatnie podobają mi się najbardziej. Ananaga ma słabą kompozycję moim zdaniem i bardzo źle rozdzielone plany przez co całość staje się nieczytelna. Generalnie widać dużą poprawę i oby tak dalej. Takie błędy zaczniesz niedługo sam zauważać więc ćwicz a będzie dobrze. Pozdrawiam

Member
    Awatar revrite
    Podziękowania

Domyślnie

Ostatnio sobie po prostu ćwiczę.

Dziadek

Serval

szybkie photostudy

szybki szkic w tle

2h szkic

Member
    Awatar Graft