Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 - zobacz nowy cinematik otwierający grę


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cienematic obejrzany, popcorn przygotowany, teraz tylko czekam na komentarze "specjalistóF" na Max3D niosące ze sobą słowa krytyki, które często bez powodu pojawiają się tutaj na forum. Czas start!

 

P.S - Mi się podoba, nic tylko czekać na premiere Wieśka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity JAK ZWYKLE. Wasze cinematiki to jedyny przypadek, gdy bedac fanem ksiazek nie przeszkadza mi filmowa wizja. Podoba mi sie wszystko po prostu. Swietna robota a jak ktos zacznie narzekac znowu to kij mu w.... szprychy :P

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za dużo się dzieje i nie ma takiego klimatu jak poprzedni (killing monsters). Technicznie oczywiście rewelacja, ale chyba brakuje mi jednak narracji. Oglądająć "killing monsters" miałem ciary na plecach, tu nie. Za to jest bardzo efekciarsko :)

Może się wkręci - wrażenia po pierwszym obejrzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pierwszy :D z tą krytyką... Mi tyłka nie urwało... a się spodziewałem... Wygląda to ładnie owszem, ale taka trochę ciągutka... brakuje takiego momentu że "łubudubu" jak było w tym trailerze z tą chyżą dziewoją co chcieli ją powiesić... no ale spoko tamto mogłoby być wprowadzeniem do części pierwszej... podchodząc do części trzeciej każdy powinien już wiedzieć, że Wiedźmin "zabija potwory"a tu zapewne chciano wprowadzić do historii Jenefer... i coś mnie męczy.... czy z tymi końmi wszystko w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ladnie i podoba mi sie. Jednak brakowalo mi tutaj tego czegos co mialy poprzednie filmiki. Moze chodzi o narracje, moze za duzo sie dzialo bez wyjasnienia. Troche zagubiony sie poczulem po pierwszym obejrzeniu.

 

Jednak podkreslam ze jest bardzo dobrze i bardzo fajnie mimo wszystko sie oglada ten cinematik. Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym odpalił grę i zobaczył taki cinematik, to po pierwsze posrałbym się z wrażenia, a po drugie zajebiście bym się wciągnął w samą historię . Osobiście uważam, że sekwencje otwierające powinny być zarezerwowane już dla samej rozgrywki, no ale marketing chodzi własnymi ścieżkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu zespołu.

Ten projekt to była długa podróż dla nas. Przypadek, że kończy się*w tym samym dniu co Ambition - ale to co jest powiedziane przy tamtym shorcie, całkowicie pasuje i tutaj. To był dla nas kolejny skok na głęboką wodę.

 

Projekt prowadził, tak jak poprzedni cinematik do Wiedźmina Grzesiek Kukuś - i cała chwała należy się i*jemu i reszcie ekipy. Dlugie tygodnie i miesiące wyciągania co się da z bardzo trudnego materiału, bo ten film ( i tyle mogę zdradzić ) jest znacznie ważniejszą częścią*fabuły samej gry, niż poprzednie cinematiki. To oznaczało dość skomplikowaną dramaturgię całości.

 

Mam nadzieję, że się*podoba i nabije CDP to co ma nabić. Trzymam mocno kciuki za team gry. Nie mają łatwego zadania, ale miałem okazję oglądać jak to wygląda zza kulis i ta gra kopie tyłek.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! Gruby temat i gruba robota. Gatunek, który nie jest moją bajką :), więc łatwiej skupić się na technicznych bajerach. Skala tematu powala, ścieżka dźwiękowa też mi przypasowała. Mieliście co robić, jeśli to nie tajemnica - możecie zdradzić jak duża ekipa nad tym pracowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer wizualnie bardzo ładny i widać kupę włożonej pracy ale nie ma "tego czegoś" co miały poprzednie dwa trailery , przy tamtych miałem ciarki na plecach tutaj już tego nie ma (oczywiscie moim skromnym zdaniem)...animacja płaszcza w 2.27 odstaje poziomem od dzisiejszych standardów delikatnie mówiąc ;-)

 

P.S. w 0:27 to jakis babol przy montażu scen czy zamierzony efekt ? chodzi mi o fragment sceny która pojawia sie na pół sekundy i potem w trailerze widac ją ponownie w innym miejscu, a moze czegos po prostu nie zrozumialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment czarowania na polu walki mnie pozamiatał. Cudnie zaprezentowany chaos i bez (jak to zwykle bywa) latania kamerą do porzygu. Historia co prawda mnie nie wciągnęła tak jak w przypadku ataku Letho na statku czy ostatniego zabijania potworów, ale miło wprowadziła w świat.

Gratuluję przeskoczenia kolejnej poprzeczki. Będzie więcej cinematiców w trójce? Jakieś outro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@...czy ta laska to Jenefer? Jakoś bardziej pin-up'owo ją sobie wyobrażałem :)

No co ty, Jennefer pinupowa? Trzymając się konserwatywnie opowiadań, powiedział bym raczej że przerobili ją na słodką dziewczynę :-)

 

I faktycznie fajnie zrealizowana bitwa bez machania kamerą do porzygu. Co do muzyki, co oczywiście jest kwestią nierozstrzygiwalną, to IMHO motyw przewodni jest już zajechany na śmierć, jak słyszę znowu te aaa-chórki to mam ochotę tylko to ściszyć.

Dołączam się do gratulacji i trzymam kciuki za wzrost sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na tego drugiego wiedźmina.

Tutaj przypomina mi się definicja dobrego aktora. Otóż dobry aktor to taki, który nie musi nic mówić, aby widz mimo to wiedział o czym ten myśli. Tutaj właśnie mamy dobre aktorstwo.

Kapitalna robota drugoplanowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie opinie i tak sobie myślę, że zawsze gdy coś się pojawi od "Platige Image" zawsze w wypowiedziach krąży ,w jakiś stopniu, duch Tomka. Tomek to, Tomek tamto. Nikt nie kojarzy tego studia z nazwiskami właścicieli, założycielami, jakby nie istnieli w branży 3D. Po co tak sobie ględzę? A no uważam, że już dawno to studio powinno zmienić nazwę na "Platige Image Tomash Baginsky Entertainment and VFX". Oczywiście Tomash Baginsky wielkimi literami, a taka pisownia lepiej się czyta na Zachodzie, według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nedza pojechalo.

 

W porownaniu do poprzedniego zjazd o kilka poziomow. Ladnie wyrenderowane ale w dzisiejszych czasach (i z takim tlumem ludzi ktorzy to robili) trzeba sie naprawde postarac aby cos brzydko wyrenderowac. Poza tym nuda. Emocje jak w "Barwach Szczescia".

 

A bez slow tez mozna przeciez opowiedziec ciekawa historie.

 

A tu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic tylko zbierać kasę na Titana ( bo jak wyjdą wilki to będzie low fps )

rewelacja fajny klimat gratulacje Pi i dla całego zespołu

 

ps.

faktycznie Baggins reklama nike wygląda przy tym jak hmmm brak mi słowa.....

:>

re

o jezzz ale Ambition miażdży fajny pomysł wykonanie mistrzowskie klimat muza

brak słów więcej ..

Edytowane przez demigod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trailerze The Witcher 2 Assassins of Kings Pi weszło na najwyższą światową półkę, natomiast ten trailer to jednak spadek przynajmniej o jeden poziom. Wiem że to nie modne pisac tutaj niepochlebne komentarze ale piękne widoki to nie wszystko i jak dla mnie zabrakło emocji co dobrze podsumował wyżej mantragora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://platige.com/pl/page/476-The_Witcher_3_The_Trail

 

Jakby ktoś był ciekawy, to własnie wrzuciliśmy na strone wersje z creditsami. Wbrew pozorom nie pracowała przy tym cała armia - jedna osoba od envów, jedna od kompo, jedna od fxów, jedna od symulacji ciuchów, jedna od symulacji włosów.

No, a reszta już bardziej tradycyjnie zespołowo.

nes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na poziomie i zaje**cie ale slabsze wrazeniowo niz poprzedni. Nie jest to jeszcze poziom Blura. Mam wrazenie ze bylo albo mniej czasu albo troche niedopracowane pewne detale.

Najbardziej boli mnie ten Koń, z prawej strony kadru. Nie jestem od anatomi ale widac ze brakuje mu klatki i strasznie smieszmie wyglada.

Zakulo w oko jeszcze kilka innych rzeczy.

Co wiecej gratulacje i byle tak dalej.

I tak bardzooo zazdroszcze osobom mogacym pracowac przy takiej produkcji.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności