Skocz do zawartości

LigaChC - 17 Dobry Pasterz vs Rosikowski (REMATCH)


Dobry Pasterz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Woo ale do pieca wrzuciłeś :) Każdy ma coś w sobie coś co czyni go lepszym od pozostałych. Drugi ma fajne rogi, ale wyraz twarzy zbyt pobłażliwy, pierwszy ma fajną ekspresję twarzy, ale jakąś dziwną anatomię, trzeci ma fajny design, ale zbyt sztywną pozę jak dla mnie. Ale to tylko opinia rywala :D BTW. Ta siatka to pentoolem czy jakiś inny patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartLight Oczywiście że można,

Dobry Pasterz na tym etapie nie ma co się przejmować anatomią, (w czasie conceptowania), Chyba lecę z trzecim

generalnie, rysujesz sobie linie Line toolem (pixels) zaznaczasz, ctrl+alt+T, przesuwasz, kopiujesz wciskając ctral+alt+shift+T, aż będziesz miał kilka, znowu zaznaczasz i powtarzasz kopiując większą część naraz, i dojeżdżasz do końca, kopiujesz sobie 3 razy, i distortem ustawiasz grida, pamiętając o położeniu horyzontu ale ostatnio zacząłem się bawić tym: http://www.hundredsofsparrows.com/index.php/tools/ (pierwszy plugin)

i jest mega dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no biednego aniołka gniecie. Trochę go żal, ale ten koleś już tak ma :). Co do broni to testowałem parę rozwiązań. Najbardziej pasował mi taki duży tasak, ale nie chciałem zakrywać sobie stopy i zniszczonego skrzydła. No i tez nie chciałem aby twarz statuy była zasłonięta przez cokolwiek. Doszedłem do wniosku, że tylko shotel zadziała w tym przypadku. Bicz też dobry pomysł, ale myślę, że musiałbym pozę zrobić bardziej dynamiczną aby ten bicz mógł nabrać podobny kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobre ! mega ... kurde sorry Pasterzu Dobry,bardzo mało czasu wolnego mam dla Siebie, jeszcze teraz mi się rodzina powiększyła i psiaka sobie sprawiliśmy :D jak znalazł taki towarzysz dla freelencera, także jak będziesz na swoim to uważaj bo można w depresję wpaść od tej ciszy, do nikogo się odezwać nie ma, z kwiatkami zacząłem gadać :D ... ze środkiem lutego będę na bezrobociu i wtedy skończę, wykańczaj to beze mnie i wiesz co robić, oj wiesz :D !

 

podziałać trochę podziałałem nad swoim ale gdzieś z dwie - trzy wolne godziny miałem niedawno, także na razie próbuje i planuję, na enviro wokoło postaci i jego "sukienkę" precyzyjnego planu nie mam

Ile Ci Twój Titan zajął ?

 

 

attachment.php?attachmentid=98051&stc=1&d=1422205156

 

attachment.php?attachmentid=98052&stc=1&d=1422205164

 

attachment.php?attachmentid=98053&stc=1&d=1422205176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak późno odpisuje. Cieszę się, że pracka się podoba. Nie musisz się spieszyć ze swoją - jak zrobisz to będzie :) Ja swojej już nie tykam. Wersja po lewo bardziej mi podchodzi. W sumie i tak pewnie już sporo pozmieniałeś więc cokolwiek bym nie powiedział będzie już nieaktualne. Co do czasu to nie wiem ile mi to zajęło. Pracowałem przy tym zbyt dorywczo aby ogarnąć takie kwestie. Ale na pewno ponad 15-20h, ale nie więcej niż 25-30h. Nic nie poradzę na te widełki :D. Resztę masz na mailu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności