Skocz do zawartości

Invicta 1804


Lukasz2244

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć Wojtku, faktycznie troszkę mnie nie było. Jednak na forum wieczorkami jestem codziennie i przyglądam się Waszym poczynaniom!.

 

Jak będę miał choć 10% Twoich umiejętności to może skuszę się na nią, oczywiście tylko pooglądać ją z bliska :).Nie te progi :).

 

Poniżej, poprawiłem koła zębate. Mam nadzieję, że troszkę lepiej to zaczyna wyglądać.

 

B5DjZye.jpg?1

Edytowane przez Lukasz2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wyglada. ale teraz lokomotywa jest oswietlona rownomiernie, moze byc przez to nudna, moze dodaj dziore w dachu ktora bedzie oswietlac jaki fragment lokomotywy wtedy super jak tam wstawisz smugi powietrza i wirujacy w nich kurz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dłużej mi zajęło niż się spodziewałem. Myślę, że taki materiał pozostanie. Nie mam już siły i wiedzy by to lepiej zrobić. Zostaję jeszcze dodać parę szczegółów wnętrza i co najgorsze dobrać odpowiednie materiały. Moje pytanie do Was. Jaki parametr w v-ray powoduję, że szczegóły są lepiej widoczne. materiał mam ustawiony Sub na 24, światła na 12. Irradiance na medium. Teraz wydaję mi się, że render nie jest "zamglony" a zazwyczaj taki mam :/.

 

itiMdTV.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności