Skocz do zawartości

Błąd przy exporcie fbx,z 3ds max'a


patq2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z exportem.Problem jest o tyle dziwny,iż sam model da się zaimportować do mudboxa,ale występują nieracjionalne spadki wydajności.Miałem juz wcześniej ten problem.W poprzednich wypadkach wystarczyło użyć opcji ,,Normal'',dać export do OBJ,reimport wyexportowanego OBJ,ponowne użycie opcji normal,i export do obj.Teraz nawet to nie pomaga.Mam 1fps na 4 sekundy przy 40.000 triangli.Jest to absolutnie nienormalne.Mam co prawda słaba kartę,ale przy około 10.000 było wszystko płynnie.Zepsuł się model,od kilkukrotnego uzywania exportu do obj.Nie używałem ,,send to''bo mudbox był doinstalowany,i coś nie czytało 3ds.Jak daje export do DEA,to przy ponownym imporcie danego modelu,jest error:

 

,,While reading or writing a file the following notifications have been raised. -Warning: The transform of node "Plane004_2_0_1" is not compatible with FBX, so it is baked into TRS.''

Nie pamietam aby kiedykolwiek to występowało,nie używam DAE.Wiem tyle,że jak na pewnym etapie tworzenia dałem do formatu .3ds,to cały przy imporcie był w trianglach.Jak dałem pózniej do exportu,i importu(częśc detalu została dodana,i wygładzone pewne miejsca),triangle były tylko na nogach modelu,dosłownie z 16-40(TE SAME USTAWIENIA!).Wie ktoś co to ma znaczyć????Pomocy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności