Skocz do zawartości

Aniamcja: Ims


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Przedstawiam spot, ktory mialem okazje stworzyc bezposrednio dla firmy IMS.

Od jakiegos czasu mozna go zobaczyc na ekranach umieszczonych w galeriach handlowych.

 

 

Utwor zawarty w spocie jest autorstwa Klaus Badelt'a

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki Adek

 

Projekt obejmowal wyłącznie animowany spot bez stilek, wiec mogę umiescic jedynie jpgi z animacji.

Drugi raz tak duza firma powierzyla mi temat kreacji, rezyserii oraz realizacji, wiec było cieplo by nie przegiąć z pomyslami które potem będzie ciężko samemu zrealizowac:) Mysle, ze eksperyment sie udal, klient jest bardzo zadowolony. Mialo byc cos cos dziwnego-nieoczywiostego, i takie tez cos starałem sie zrobic.

 

Animacja ciekawie przezntuje sie na glownym ekranie w Galerii Handlowej Plac Unii Shooping Center, gdzie polecam ja przy okazji obejrzec.

 

ims_00.jpg

ims_01.jpg

ims_02.jpg

ims_03.jpg

ims_04.jpg

ims_05.jpg

ims_06.jpg

ims_07.jpg

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem zapytać, na jakiej zasadzie przyznawane są fronty? Traitor ma 5 rekomendacji i nie ma fronta, natomiast inni koledzy, którzy mają po 2-3 rekomendacje, od razu lądują na froncie? Jest jakiś klucz, czy jak w polityce?

 

A.

 

Edit

Tak, żeby nie być gołosłownym:

http://max3d.pl/forum/threads/96440-Wiz-4You-apartament

http://max3d.pl/forum/threads/95956-Scorpion-GVRDS07

http://max3d.pl/forum/threads/96332-Wiz-Dom-dziurawy

Edytowane przez Anabell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, wciągające i atrakcyjne. Zwłaszcza te kryształowe efekty zrobiłeś ciekawe. Jak długo nad tym pracowałeś i ile z tego to poprawki, zastąpienia, rezygnacje i powroty? Ile przy takim abstrakcyjnym temacie mogłeś zostawić swojego oryginalnego a ile było zmienione po konsultacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad caloscia projektu pracowalem 4 tygodnie. W tym czasie mialem przedstawic kilka opcji scenariuszowych ktore na tym etapie ulegaly drobnym kosmetycznym modyfikacjom. Przykladowo pierwotnie na poczatku filmu miala spadac wielobarwna kropla ktora zostala zastapiona skladajacym sie elementem logo. Nastepnie na tapete poszedl animatik, i w koncu obrazek finalny gdzie wlasciwie nie bylo zmian. Juz wczesniej wspolpracowalem z firma IMS, wiec mielismy do siebie zaufanie, i w zasadzie rozumielismy sie bez slow, co pozwolilo na gladka faze produkcji. IMS to bardzo dojrzaly, otwarty klient. Dostalem wolna reke, oraz garsc wytycznych by spot byl abstrakcyjny, nieoczywisty, nieszablonowy i polecialo jak po masle. Mozna powiedziec, ze obylo sie wlasciwie bez poprawek, zmian podczas produkcji, i calego tego balaganu ktory zwykle bywa przy reklamach co jest dosyc unikatowe.

 

Osobiscie czuje pewien niedosyt, chcialoby sie zrobic cos duzo bardziej skomplikowanego, pojechanego. Jednak idac droga zdrowego rozsadku musialem wywazyc ilosc pracy ktora sam sobie wrzucalem na barki, wzgledem czasu. Byc moze w przyszlosci uda sie zrobic cos jeszcze bardziej zakreconego pzy pomocy malego zespolu. Zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, jestem pod wielkim wrażeniem, że coś takiego zrobiłeś zupełnie sam i to jeszcze w zaledwie cztery tygodnie, ale muzyka to już chyba nie Twoje dzieło? :)

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Żadnych beveli bym nie dawał, miał być efekt diamentów i jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Żadnych beveli bym nie dawał, miał być efekt diamentów i jest :P

 

brak smooth group nie nazywałbym efektem diamentowym. Nawet diamenty mają mikroskopijne bevele. Zresztą wystarczy sobie zrobić testy i z takim mikroskopijnym bevelkiem wygląda to według mnie ciekawiej i bardziej realistycznie.

 

Ale to już jest takie doszukiwanie się co by można by poprawić na siłe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z tymi frontami, dział animacji jest ostro dyskryminowany! :D W innych galeriach 2/3 fronty wystarczą a przy anim trzeba się tyle naje....ć że powinno być odwrotnie!: ) Dobrze że zaczyna się to coś dziać ostatnio :) Gratuluję spota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności