Skocz do zawartości

teczka 3d krajobrazy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postanowilem pozbierac troche swoich wypocin i wrzucic na forum:)

Prace robione glownie w vue 6 do vue 2014 ,the plant factory , wm, ps, magic bullets looks, niektore model robione w modo 701.

 

praca 2009r.

[ATTACH=CONFIG]97516[/ATTACH]

 

 

 

praca 2010 r. 3d enviroment competetion finalist 2010r.

[ATTACH=CONFIG]97522[/ATTACH]

 

 

 

tutaj praca 2011r. niestety do finalu 3d enviroment competetion 2011 sie nie dostalem:(

[ATTACH=CONFIG]97523[/ATTACH]

 

 

 

tutaj z roku 2011

[ATTACH=CONFIG]97524[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]97525[/ATTACH]

Edytowane przez maciek3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetne, mega w kosmos :) Ostatnie The Best ! Już wiem czyja praca jest tłem pod plant factory :)

Jak świeciłeś ? Global radiance? Jak dużo było podmalówek ? Ten wodospadzik to ps czy w VUE ? MEGA !!!

Edytowane przez Sroka8888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sroka8888 - dzieki, wszystkie prace oswietlane GR , post processing to color correction, levels, exposure ,difuse w ps i looks,

wszystkie roslinki, skaly, pnacza sa to modele, czesciowo gotowe z vue, czesciowo plant factory, a czesc robilem

w modo 701 i 3d-coat. Wodospad to alpha plane renderowane w vue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem przed chwilką prace w 3d enviroment competetion i stwierdzam że powinieneś mieć pierwsze miejsce bez gadania !!!! Na główną z tym :)

zwycięska praca jest bardzo dobra ale First Runner Up to jakies nieporozumienie , zdecydowanie Twoja jest lepsza. Good job

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za komentarze.

vizpeople - tak jak napisales do wiekszosci prac inspiracja sa polskie gory:)

artzgodka - bedzie troche czasu to pomysle nad jakims making of, narazie mam sporo pracy (okres przedswiateczny), dodatkowo w wlonym czasie testuje nowosci w octane render dla cinema4d

 

Co do 3d enviroment competetion 2014 zwyscieska praca jest bardzo dobra, ma ten jeden minus ze widac kiepska teksture na skalce po lewej stronie, powinien to jakos zamaskowac. First Runner Up tak jak jaras napisal to jakies nieporozumienie , no ale tak juz bywa na wczesniejszych konkursach organizowanych przez e-on software tez tego typu prace dostawaly sie do finalu, ktos wstawil pare drzewek, wode i odpowiednia atmosfere i praca gotowa. No nad swoja praca troche posiedzialem, ogolnie sporo zabawy z exportowaniem skalek, drzewek do TPF gdzie robilem pnacza i korzenie a potem export do vue. Ogolnie w mojej pracy chcialem uzyskac podobny klimat jak w grze Turok.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze:)

Nezumi - sporo poprawili szybkosc renderu ale liczy sie tez optymalizacja sceny i renderu, pozatym uzywam opcji Re-use indirect lighting ( raz wyliczone radiosity podczas renderu nie jest ponownie przeliczane przy nastepnym renderze, jezeli dodamy jakis obiekt do sceny wtedy render przelicza radiosity dla obiektu).

Co do wodospadu w VUE moze bedzie dodany, tutaj jest VUE roadmap

https://trello.com/b/CH54lnry/vue-roadmap

dzes - snieg jest to standardowy material z VUE, troche zwiekszylem bump i pozmienialem diffuse, ambient, luminous.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z czasami renderingu to roznie narazie mam karte graficzna gf780 6GB, czas renderu to od 2 do 4-5 godzin w rozdzielczosci 3k-4k, no i zalezy czy uzywam DL i AO (szybszy rendering), albo PT(rendering wolniejszy ale ostatnio zaktualizowałem octan do versji 3 i PT renderuje o wiele szybciej)

 

 

- - - Połączono posty - - -

 

Maciek - dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności