Skocz do zawartości

Spotkania z twórcami: Grzegorz Jonkajtys


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na kolejną odsłonę w ramach cyklu: Spotkania z twórcami. Gościem wieczoru będzie Grzegorz Jonkajtys - (Industrial Light & Magic i Intrepid Pictures). Rozmowę poprowadzi Artur Paprocki (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania).

 

Pełna treść: Spotkania z twórcami: Grzegorz Jonkajtys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Jeśli macie jakieś pytania to proszę bardzo. Dziś powinien pójść mail do wszystkich zainteresowanych (którzy zapisali się na spotkanie). Tymczasem odpowiadam na najczęstsze

 

FAQ

Czy na spotkaniu Grzegorz będzie na żywo czy poprzez Skype?

 

Jest to wyjątkowa okazja spotkania się z Grzegorzem na wykładzie. Grzegorz jest do końca roku w Polsce.

 

Dlaczego nie ma streamu live?

 

Niektóre materiały pokazywane przez Grzegorza nie możemy pokazać (chodzi o materiały pracodawców Grzegorza CafeFx\ILM itd)i w nagraniu NIE będą zamieszczone. Tym bardzie warto zapisać się i przyjść na spotkanie.

 

Czy są jeszcze miejsca?

 

Tak wyślij mail na: [email protected]

 

Gdzie dokładnie odbywa się spotkanie?

 

Dokładnie tutaj: http://goo.gl/maps/YlbNR o 18:00 i potrwa nie dłużej niż 2.30 min. Osoby które wysłały maila dostaną mapkę dojazdu. (W tym samym miejscu co spotkanie z Maćkiem Kuciarą.)

 

W razie kolejnych pytań jestem do dyspozycji tutaj.

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek opowiadał o swoich początkach pracy zawodowej. Od pracy w wydawnictwie, poprzez swoją fimę, PI, CafeFX po ILM. Pokazywał swoje filmy i każdy z nich omawiał, jak powstawał. Dla mnie to było arcyciekawe, bo otworzyły mi się oczy, że filmy CG można robić za pomocą papierosów i latarek :) Mam nadzieję, że będzie to wszystko w materiale udostępnionym przez Artura, bo na prawdę warto to zobaczyć.

Pokazał i omówił Mantisa, Arkę, Legacy, The 3rd Letter. Niestety, czas bardzo szybko zleciał i Grzesiek jedynie napomknął o nowym projekcie Ringer. Nic natomiast nie mówił o Snow Kingu.

Osobiście mógłbym siedzieć tam kolejne 2,5 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności