Skocz do zawartości

SDK 2014: VS error podczas tworzenia projektu


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

 

Juz kilka dni się z tym męcze, nie moge nigdzie znalezc pomocy.

 

 

Mianowicie zainstalowalem SDK 2014 i Visual Studio C++ 2010 Express. Nigdy z VS nie korzystalem, dotychcasz tylko z maxscript editora.

 

 

Przesledzilem odpowiednio jak nalezy do wersji Express zainstalowac pliki, upewnilem sie ze wszystko jest w odpowiednim miejscu, pliki sa 'writable'.

 

 

Odpalam VS jako administrator. Zaczynam nowy projekt. Caly podjany widze ze jest 3ds Max Plugin Wizard. Wyskakuje nowe okno 3ds Max Plugin Wizard. Dla przykladu nic nie wpisuje i tworze defaultowy project ''maxProject1. Klikam Finish i wtedy mam errora:

 

 

Unable to read the project file "maxProject1.vcxproj(21,14)".

c:\Users\Juzwa\documents\visual studio 2010\Projects\maxProject1\maxProject1\maxProject1. vcxproj(21,14):

The project file could not be loaded. Name cannot begin with the '3'

character, hexadecimal value 0x33. Line 21, position 14.

 

 

Szukalem po forum VS. Rzeczywiscie taki error sie zdarza, ale nijak sie ma do mojego przypadku. Probowalem reinstalowac SDK, VS, .NEt

 

Jakakolwiek pomoc bylaby super! Moze jakas alternatywa do VS? Czego uzywacie do SDK? Siedze w miejscu juz 3 dni przez ten problem

 

FSS2qlL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakiś czas temu zainstalowałem sobie SDK do Maxa 2014 i VC 2010 Express, niby ten VC jest obsługiwany, zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i miałem bardzo podobne błędy, nie pamiętam czy dokładnie te same, ale nijak nie mogłem utworzyć nowego projektu. Zainstalowałem VC 2010 Professional i teraz śmiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz instrukcje jak samemu zrobic projekt "from scratch", to proponowalbym pojsc ta droga. Ze trzy lata temu jak do Mayi probowalem sie podlaczyc to mi ich startowe template tez nie dzialalo. Znalazlem gdzies potem na forum ze pliki byly z bledem i moze w nastepnej wersji ServicePacka je poprawione dodadza czy cos takiego. Temat olalem i zrobilem projekt samemu. Na szczescie do Mayi i tego gowna ktore w jej SDK sie dzieje juz sie nie dotykam.

 

Moze z Maxem jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem 2010 i 2012 Professional i niestety wciaz nie dziala. Mozna sie troche powku....wiac ze daja instrukcje i mozna te instrukcje wsadzic sobie w d.....

 

Zrobie nowy projekt "from scratch", moze nie bedzie to wcale takie trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności