Skocz do zawartości

Jaki silnik pod portfolio ?


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym was prosić o radę. Chce założyć sobie portfolio, najbardziej zależy mi na prostocie, przejrzystości i oczywiście estetyce. Kiedyś bawiłem się trochę w strony www ale raczej na samych CMS'ach, dlatego nie widzi mi się obecnie pisanie czegoś takiego "z palca" ^^

 

Czy może moglibyście mi polecić jakiś silnik ? Obecnie jestem chyba najbardziej za Wordpressem, ze względu właśnie na przejrzystość i estetykę, no i już za paręnaście $ mógłbym sobie zakupić jakiegoś naprawdę fajnego thema.

 

Czy to dobry pomysł ? Czy może moglibyście mi polecić coś innego ?

 

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak zwykle zapomniałem najważniejszych rzeczy powiedzieć xD

 

Tak chodzi mi o grafiki, gameart.

 

Flickr, chętnie go sprawdzę, ale chyba wolałbym coś "swojego". Chcę zamieścić tam swoje prace, informacje o sobie, jakąś domenę kupić żeby móc adres podrzucać potencjalnym pracodawcom. Sam nie wiem, stronki pokroju facebook, flickr jakieś takie troszkę "nieprofesjonalne" mi się wydają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako CMS to chyba najłatwiejszy jest Wordpress. Nawet ja dałem rade postawić kilka stron na nim :) Łatwa konfiguracja i chyba najwięcej szablonów.

 

Na tej stronie, która Ci wcześniej napisałem, tez masz sporo rzeczy pod Wordpressa.

Edytowane przez tiger250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znasz trochę html i CSS, to Ci mogę polecić mój własny silnik ;)

pozmieniasz sobie tylko obrazki, teksty... i będzie śmigać... myślę, że dość fajnie się to sprawdza... bo jest maksymalnie minimalistyczne i responsywne... kiedyś nawet myślałem, żeby z tego zrobić sklep internetowy... no nic.. obczaj sobie:

http://torm.vot.pl/tomb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobiazgi jakie widać na urządzeniach mobilnych na przykład - straszne lagi (nie Twoja wina tylko pewnie klasy js jakiej użyłeś ale to zla klasa), obcinanie grafik bez opcji zobaczenia ich w całości, brak loaderów wiec powstaje wrażenie glitchowania, bo reakcje sa opoznione. Detale - widać dopiero jak siądziesz i zaczniesz klikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety mam ten problem, że ilość moich urządzeń jest ograniczona... mogę jedynie przetestować na swoim telefonie, gdzie w sumie wszystko działa ok.

Fakt, że jest kilka bugów (na przykład jak słusznie zauważyłeś - wielkość obrazów), ale w chwili obecnej mam na tyle zleceń, że nie ma specjalnie sensu tego poprawiać.

Mimo wszystko dzięki za uwagi, jak będzie trochę czasu to do tego siądę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności