Skocz do zawartości

złegoczłowieka


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, jak znajde sily by ktorys konczyc, to wezme pod uwage wasze opinie! Kurcza, postanowilem wrocic na chwilke do granitowej pani z mordka, probujac zniwelowac owe mankamenty... Kolejna w kolejce jest pani, przypominajaca mezczyzne... :l

 

YRdycnm.jpg

 

I jakis smieszny szkic mechanicznego robota!

 

RH8zXap.jpg

 

Ogolem zastanawiam sie ostatnimi czasy, czy praktyki/staze istnieja w studiach zajmujacych sie grami? Moze ktos ma taka wiedze, lub doswiadczenie w temacie?

Edytowane przez zlyczlowiek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kończeniem prac mam widzę podobny problem do Ciebie :P Bardzo polecam książkę Art & Fear - dość mocno atakuje strach przed porażką (bo tym tak na prawdę jest niechęć do kończenia prac - boimy się, że poświęcimy te 15 godzin a efekt nie dorówna naszym wyobrażeniom) i potrafi nieźle otworzyć oczy.

 

Odnośnie ostatnich prac - w study brakuje miekkich krawędzi, przez co wygląda trochę sztucznie. Puste niebo też nie pomaga. Natomiast w drugiej pracy zróżnicowałbym bardziej powierzchnie, bo imo troszke się to miesza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlyczlowiek - Ty badassie! Nieźle ciśniesz ^^ super teczka, sama nie wiem co mi się najbardziej podoba, hehehe. Enviry - super, studia i anatomia - bardzo, concepciki - jak najbardziej, chara design też jestem na tak. Bardzo fajnie się bruszami bawisz. No i respekt za pieczołowitość studiów mistrzów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm! Wydaje mi sie, ze master studies duzo daja w tej kwestii, pewnie troche tez te photostudies ktore robie. Kiedys nawet malowalem w plenerze, na studiach, ze trzy razy! Mam zamiar niedlugo zaczac chodzic w plener znowu, jak juz sie ustabilizuje pogoda, majac nadzieje, ze sie w tej kwestii kolorow poprawie sporo... :))

 

Haha, niee, ani zlecen nie bylo, ani jak narazie w firmie nie robie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze, jak narazie testuje rozne podejscia. Ale zazwyczaj, nawet jezeli planuje od razu z kolorem pracowac, to lubie sobie mala kompozycje zrobic w czerni i bieli. I z tymi swiatlami i cieniami tez roznie! Np malujac tego kowboja robilem warstwy osobne na cien, tyle to dobre, ze mozna sobie szybko polozyc cien, i ewentualnie go usunac, nie martwiac sie o cala reszte. :))

 

Studium Jean Luisa Geroma, a nastepnie podmalowany lineart kolegi!

 

TN13BGh.jpg

 

Fkzt7Dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mysz Dzieki "myszo"! :]

 

@Monio Byloby super gdybym umial takie rzeczy robic w zBrush! Moze kiedys przyjdzie taki dzien... Dzieki za komentarz, a ludka o ktorym wspomniales zaczalem, moze postanowie go skonczyc w nadchodzacym tygodniu. :)

 

I dziekuje za front!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Jak zawsze ciśniesz, że aż miło popatrzeć. Alieny z posta 85 wg mnie są po prostu piękne. Zarówno szkice, jak i digitale. Pomidorek powyżej tak wystudiowany, że chce się go zjeść :) Te samoloty lineworkowe... *-* szczerze... chyba nie ma że boli... wyszły Ci świetnie! Jakkolwiek rozumiem, że mogła od tego boleć głowa :/ Pozdrowienia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurda, ciezko mi powiedziec ile na jeden samolot zeszlo, bo tworzylem je wszystkie razem, wraz z kilkoma innymi konceptmi ktore odrzucilem... Ale mysle, ze jeden to kwestia 40-60min...? Myslalem takze by w kolorze zrobic zwierzaki, tylko musze sie uporac z choroba najpierw... :(

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności