Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84

Wątek: ArtWay Animation Studio

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Wow, rysunki tutaj mnie rozwaliły. Bardzo podobają mi się taki styl, klimatyczne i realistyczne.
    Historia bardzo fajnie zobrazowana, zgrywa się z muzyką.

Dla mnie znowu na fronta!

Ogólnie można oglądać i oglądać (chociaż gorzej z muzyką a zwłaszcza wokalem, który mi nie pasuje z deka, ale to z innej beczki).
    https://michalo.artstation.com/
    Moja Teka
    https://www.pinterest.com/mihciko/ Refki za anatomii
    Podziękowania WWWoj podziękował

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki wielkie! Ciesze się, że teledysk się podoba.
    Ja akurat jestem fanem wokalu i gitary w tym zespole :). Słyszałem też, że są bardzo mocni i robią jeszcze większe wrażenie na żywo. Polecam też posłuchać innych ich utworów.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

@WWWoj
    Czerwona tabletka działa...!!!...:)))... dołączyłeś dziarsko do gloryfikujących przemoc, okrucieństwo i chamstwo poprzez ciągłe jego pokazywanie... gratuluję...!!!...:)... Oczywiście, że na fronta... tam jest miejsce na tego typu świadomość... to się promuje i zaleca... na wszystkich frontach.......:)))))))))))... łagodność, piękno i humanizm... do suteryny...!!!
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

Dziękuję za opinię. Nie była moim celem gloryfikacja przemocy, a użycie trafnej metafory, opisującej świat, która nada nieco inną perspektywę, na to co robią ludzie. Niestety agresja, okrucieństwo i chamstwo są bardzo istotną częścią świata i nie ma co udawać, że wokół nas tylko rosną i pachną fiołki.
    Nigdy do niczego nie dołączałem, od lat tworzę jedne z najbardziej agresywnych i krwawych tytułów na rynku gier, które nie są nawet wydawane w niektórych krajach ;) można powiedzieć, że jestem w tej dziedzinie nawet pionierem ;)
    Polecam festiwal horroru w Sitges, żeby nabrać trochę dystansu. Potem pochód zombi i krwiodawstwo ;)
    Niemniej dokładnie takiego komentarza się od Ciebie spodziewałem, odbieram go za złośliwość.

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

Ping-ponga.... nie będzie, bo bym musiał dołączyć do promujących.... promowane...!!!... zrobię coś na ostatnią stronę....:))))))))
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Member

Podziękowania

Domyślnie

To czego oczekujesz, Dziadku?
    Wiadomo, że można pokazywać alternatywę do tego co się dzieje na świecie. Ale żeby pokazać komuś alternatywę, najpierw trzeba uświadamiać o tym co jest. Zwłaszcza młodych ludzi, dla których ten zespół tworzy.
    Odnoszę wrażenie, że człowiek zaczyna się rozglądać i patrzeć w przód dopiero jak sam ma dzieci, a już w ogóle jak ma wnuki. Wtedy widzi świat takim jakim jest (generalnie rzecz ujmując).

Member
    Awatar walmord
    Podziękowania

Domyślnie

Rewelacja, przede wszystkim to działa i ma odpowiednią siłę rażenia, jest to w kinie najważniejsze, czyli "momenty" kiedy ciary przechodzą po plecach. Gratulacje!

Czy Ty to wszystko robisz sam, czy w jakimś zespole? No i to jest coś co robisz na codzień, z czego żyjesz? Czy raczej z pasji po godzinach?

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

Dziękuję bardzo!! W tym przypadku akurat robiłem sam, bo czas pozwalał i budżet był bardzo przyzwoity, więc można powiedzieć, że żyję z tego. Chciałbym mieć cały etat zajęty tego typu robotą, ale oczywiście wykonuję też masę innego rodzaju prac graficznych na freelansie.

Member
    Awatar WWWoj
    Podziękowania

Domyślnie

Wrzucam jeszcze raz link bezpośrednio do youtuba

Member
    Awatar walmord
    Podziękowania

Domyślnie

w tym teledysku jest tyle fajnych motywów, taki króciutkich wrzutek, które zasługują na rozwinięcie w osobnych animacjach, ze aż szkoda :)

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów