Skocz do zawartości

Tapatalk


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ostatnio jest jakiś problem z działaniem tapatalka na forum? Nie wiem, czy dokładnie tak to nazwać. Nie znalazłem żadnego info na ten temat. Generalnie, chodzi mi o to, że od jakiegoś czasu nie mogę przeglądać forum za pomocą tapatalka. W wyszukiwaniu znajduje mi forum, natomiast przy próbie przeglądania dostaje komunikat "Nie można połączyć się z forum, sprawdź połączenie z internetem". Sprawdzałem przez WiFi jak i sieciowy internet, także na różnych urządzeniach i na różnych kontach tapatalka, w każdym przypadku jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tapatalk usuneliśmy. Nie podoba mi się polityka tej firmy, zmiany jakie ostatnio przyjęli, włączanie na kontach reklam itp.

Ze świetnej aplikacji powstał jakiś dziwny twór. Zresztą głosów podobnych jest dużo więcej w internecie. Dodatkowo masa błędów bezpieczeństwa też spowodowała, że po prostu tapatalk został wyłączony.

 

Z tego co wiem rosną nowe alternatywy. Na razie jest skórka mobilna (wiem, nie tak wygodna i szybka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam czy coś się zmieniło w kwestii tapatalka lub alternatywy? Może przypadkiem ktoś natrafił na inna aplikację i poleci do testów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności