Skocz do zawartości

[SCENA 3D] Endgame


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zgadzam się z Anią, byłoby dużo lepiej, teraz wygląda jak fajny pomysł robiony na szybko.

a propos obrazka i nawiązania do Oni Żyją. Nic mnie tak nie rozbawiło jak świadomość, że powstała marka OBEY. Myślałem, że napisy z tą treścią nosi wyedukowana i świadoma konsumencko młodzież. Ale to było dawno temu, już nie mam złudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Anią, byłoby dużo lepiej, teraz wygląda jak fajny pomysł robiony na szybko.

a propos obrazka i nawiązania do Oni Żyją. Nic mnie tak nie rozbawiło jak świadomość, że powstała marka OBEY. Myślałem, że napisy z tą treścią nosi wyedukowana i świadoma konsumencko młodzież. Ale to było dawno temu, już nie mam złudzeń.

Dzięki, no faktycznie jest taka marka ubrań, jeszcze mnie o kryptoreklamę posądzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix has you...

 

Btw. Dzięki za FISP, dużo używałem, jest bardzo przydatny.

 

Dzięki :) planuje nową wersję jakoś, ale z użyciem DirectX 2d, czyli bezpośrednio by leciało z pamięci na grafikę i byłoby bardziej płynnie i optymalnie, obecnie FISP wykorzystuje GDI, może jakoś się zbiore w końcu, sam też cześto używam, głównie dlatego że mało softu daje podgląd RPF-ów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności