Skocz do zawartości

[branża] jak znaleźć webdevelopera do współpracy


polon

Rekomendowane odpowiedzi

Część,

 

jak wiecie (ale raczej nie wiecie) jestem właścicielem małej agencji kreatywnej. Pracuję w niej ja, jako właściciel, grafik i wszystkoloper. Mam też kilku programistów, z którymi współpracuję. Ale chłopaki się nie wyrabiają - pracują na etatach a zlecenia biorą na warsztat po godzinach. Trochę już zaczynają się robić za duże opóźnienia i nie wszystko idzie nadrobić. Prace niemniej jednak idą płynne - po prostu mogłoby to wszystko wyglądać jeszcze sprawniej i pracuję nad tym, żeby tak właśnie się to zadziało.

Od dłuższego czasu szukam webdevelopera do współpracy zdalnej (mogłoby i być stacjonarnej ale jedynie w Bydgoszczy). Zależy mi na dyspozycyjności takiej osoby, nie wiem czy zatrudnienie do współpracy kolejnego programisty, który już gdzieś pracuje na etacie rozwiąże problem. Najlepiej gdyby to był ktoś, kto ma własną firmę (nie pracuje na etacie) i bierze zlecenia do wykonania w domu (czyli siedzi w domu i robi zlecenia jako freelancer przez cały dzień roboczy). Takiej osoby szukam najbardziej, ale z dyspozycyjnego etatowca do współpracy też byłbym zadowolony - i przyznam się, że odbijam się trochę jak od ściany - nie mogę nikogo znaleźć. Pewnie nie szukam dobrze - i tu pytanie do Was. Jak znaleźć taką osobę, czy na jakimś konkretnym forum albo jakiejś grupie... po prostu jak szukać? Wiem, że jest tu kilku zdolnych webdeveloperów, który mogliby mi podpowiedzieć coś w tym temacie, podać gdzie szukać takich osób i jak szukać.

 

A oprócz pytania "jak szukać" zapytam czy może macie kogoś takiego, kto byłby zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dasz dobre warunki finansowe to nie musisz szukac - sami sie zglosza :)

 

A szukac gdzie? chocby tu na max3d w dziale oferty pracy.

 

A tak szczerze to dobrego programiste znalesc mozna latwo, gorzej z zaspokojeniem potrzeb finansowych. Doskonale to wiem, jak sie w Polsce placi. Gdziekolwiek na zachod taki developer ma conajmniej 3 razy tyle, a koszty zycia 1.5 razy tyle co w Polsce.

 

Mowie to gdyz, jesli szukasz taniego developera, to raz trudno znalesc, dwa nie bedzie dobry.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób konkurs... i każ im pracować dla Ciebie za darmo ;)

a tak poważnie... to weź ich przetestuj, podrzuć jakieś zlecenia i zobacz, z kim Ci się najlepiej współpracuje...

 

ale tak jak mówi bolitic... za małe siano nikogo dobrego nie znajdziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie bez względu na siano, musisz wymyslić najpierw dobry scenariusz współpracy i przetestować go pod tym kontem. Duze czy małe pieniądze nie gwarantują, że będzie Ci się dobrze pracowało. Ale wiadomo z lepszym budżetem możesz mniej inwestować innych środków - jak np. swój czas czy cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności