Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: WaxTheFox

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Kolejna bardzo ciekawa teczka! Super

Member
    Awatar WaxTheFox
    Podziękowania

Domyślnie

Siema, elo, yo, dawno mnie nie było, bo znalazłam pracę na pełen etat! :D musiałam się przestawić na nieco inny tryb, ale już powoli wracam do gry (:

@Michalo dziana!

Szaman-alien, każdy wie, że jednym z głównych obowiązków szamana jest dbanie o duchy natury:

Portret znajomej ze studiów, węgiel na B1:

Koncept królowej-wróżki rodem z mrocznej, zrujnowanej baśni:

Koncept tradycyjnego elfa tuż przed walką:

Sfinks, odpowiedź albo przepaść, szkoda, że teraz nie ma już takich egzaminów:

Speedpaints, photoshop, zdjęcia i pędzle:

garść szkiców z aktówki na koniec:

Member
    Awatar WaxTheFox
    Podziękowania

Domyślnie

Elo, yo, siema! korzystając z urlopu, powstaję z internetowych popiołów (((:

martwe i portret z zajęć na uczelni:

Pani z jelonkiem:

Dzień targowy:

Ostatni, jeszcze ciepły, projekt wakacyjny - krótki komiks o nocy Kupały (co prawda ocenzurowane, ale na wszelki wypadek: +18):

No i tradycyjnie, garść szkiców:

Udanych wakacji, jeśli jeszcze jesteście na etapie planowania (:

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo fajowe pracki i flow w gesture study.
    Podoba mi się strasznie, że robiąc jakieś nietypowe designy sięgasz do odmiennych kultur - na przykład przy królowej wróżce oprócz japońskiej połączyłaś zupełnie inną, bo coś na kształt Scytów i Tybetu/Laosu :) I like it :D Fajnie u innych widzieć fetysze na folklor, nie tylko słowiański :D Masz też nietypowe spojrzenie na problem, bo jeszcze nie widziałam Marzanny jako rosłego potwora ;)
    Idziesz w dobrym kierunku, jak dla mnie to kwestia warsztatu :) Chętnie też porozmawiam o WIT-cie, bo jest to jeden z moich targetów kiedy będę wybierać się na studia :D

Member
    Awatar WaxTheFox
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki, Eihwaz ((:
    Co do kultur, uwielbiam podpatrywać motywy z różnych części świata, później jakoś często gęsto samo to wychodzi w pracach, nawet o tym nie myślę. Słowiańskie klimaty to tak naprawdę pierwszy temat, który ugryzłam na poważnie. Większość pomysłów przyszła naturalnie po zagłębieniu w mitologie, podania, dawne wierzenia... godziny lektur, sprawdzania rzetelności źródeł, ale było warto. Wszystko zostaje (:
    Licencjat na WIT polecam. Nie przychodzi mi co prawda nic konkretnego do głowy.. fajny program; różne kierunki, w których możesz się rozwijać; prowadzący zwykle nie robią problemów, jeśli masz na siebie pomysł, część nawet jara się razem z tobą (; program stypendialny tez jest git. Teraz jestem na zaocznych magisterskich i niestety sytuacja jest już gorsza.. ale jak rozmawiam z ludźmi, to w takim trybie studiów zwykle nie ma cudów. Jak masz pytania to dawaj śmiało (:

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów