Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, drodzy Maxowicze.

 

Jakiś czas temu gościłem jako tako na tej stronie. Dzisiaj postanowiłem powrócić po przebytym treningu w górach. Choć nie był tak srogi jakbym chciał. Tym razem planuję ponudzić Was trochę dłużej.

 

Na pierwszy strzał leci mój progres z ostatnich 2 lat. Jedne lepsze, drugie gorsze. Ocenę pozostawiam Wam. Krytyki jak najbardziej mile widziane. Szczególnie te nie słodzące. Lepiej dolać oliwy do ognia niż żyć w kłamstwie. hahahum

 

krystian-denisiuk-wolf-knight.jpg?1425663725

 

skull_knight_by_nefillim-d7ixa2u.jpg

 

wilderness_by_nefillim-d7xjxbi.jpg

 

krystian-denisiuk-malowannn.jpg?1425661834

 

krystian-denisiuk-naznaczony-5.jpg?1425661879

 

krystian-denisiuk-slonce-anocha-2.jpg?1425661815

 

miln_by_nefillim-d7vofc0.jpg

 

steampunk_ironman_by_nefillim-d8zbx5j.jpg

 

krystian-denisiuk-hejtgurl.jpg?1425663391

 

seeker_by_nefillim-d8ff7pj.jpg

 

krystian-denisiuk-study-set.jpg?1425663399

 

krystian-denisiuk-hex-contest-kharlahn-3.jpg?1433842946

 

krystian-denisiuk-gaige2.jpg?1425662179

 

krystian-denisiuk-koni.jpg?1425661847

 

krystian-denisiuk-jardir2.jpg?1425662197

 

krystian-denisiuk-batmanananna.jpg?1425663359

 

krystian-denisiuk-owerpejnto.jpg?1425662905

 

krystian-denisiuk-berserk.jpg?1425663372

 

krystian-denisiuk-da.jpg?1425663380

 

krystian-denisiuk-re-l.jpg?1425662827

 

Koniec spamu. Dzięki wielkie za cierpliwości! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki, Stary!

 

Może zacznijmy od tego. Mam 24 lata i coś tam dziubdziam w kierunku konceptów i ilustracji od jakichś 2 lat. Góra dół bo sam już dokładnie nie pamiętam. Wszystko dzięki studiom. Wybrałem się na grafikę projektową a tam jeden wykładowca nakręcił mnie na concepty. Tak normalnie przed studiami to nie miałem spiny z malowaniem. Ot co, strzeliłem sobie jakiś szkic od jakiegoś czasu dla sławy i bogactwa. Wiecie jak to jest. Ogólnie to zadka nie urywało. Jak dotąd pracy w zawodzie nie znalazłem. Aż tak dobry to ja nie jestem. :D CV się oczywiście wysyłało. Ale zawsze byłem przeganiany przez typowych rekinów w biznesie. Jestem oczywiście optymistą i realistą jednocześnie. Wiem, że muszę mocniej cisnąć bo to jedyne wyjście aby skończyć robiąc to co się lubi.

 

Jeszcze coś tam wykopałem po drodze.

 

11182759_732025986914990_258616985715967396_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, sa tu prace bardzo dobre obok slabszych i nawet bardzo slabych. To moze byc powodem ze pracy znaesc nie mozesz gdyz byc moze trudno Ci sie rostac ze pracami slabszymi (np. przez sentyment). Jestem przekonany ze mozesz odroznic jedne od drugich - jak to zrobisz to moja rada: schowaj je i na pewno nie przesylaj do pracodawcow.

 

Powodzenia!

 

EDIT:

 

Jakbys tylko tego konia wysylal wraz z CV, albo przynajmniej dawal go jako pierwszego to szanse wzrosna parokrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym, kurcze, jest. Muszę sobie moje portfolio ostro przetrzepać. Dzięki wielkie za radę!

 

Póki co też mam mało zróżnicowane prace. Przeważnie elfy i smoki. Jeszcze długa droga przede mną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce smęcić, ale odnoszę wrażenie że sporo (tych lepszych) prac to przerysowane prace innych autorów. Nie dosłownie, nie wprost ale odnoszę wrażenie że gdzieś już to widziałem. Nie wiem tylko czy to dobra droga. Jeśli się mylę to przepraszam.

 

A co do folio to nie zgadzam się z boliticiem. To takie trochę oszukiwanie samego siebie. Bo co z tego że raz mi coś wyszło, skoro reszta to kaszana. Przecież potencjalny pracodawca i tak zweryfikuje twoje umiejętności. A jeśli nie zrobi tego w porę to wyjdzie to w trakcie zlecenia. A wtedy może być ból .... zadka. :)

 

No ale żeby nie było że ja to samo zło, to dodam jeszcze, że potencjał jest. Spamuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie smęcisz. Od razu zapewniam, że nie kombinowałem z innymi pracami. Prawie wszystko jest mojego autorstwa na 99% bo znajdzie się też trochę fanartów.

 

Chyba też nie zrozumiałeś do końca o co boliticowi chodziło. Albo ja tego nie załapałem więc wybacz. Po mojemu mówił o pracach które zostały zrobione jakiś czas temu no i najzwyczajniej wiek kopie im w dupsko. Dobre nadto nie były a jednak dalej znajdują się tam gdzie już nie powinny. Stanowczo widać, które z nich właśnie takowymi są więc nie trzeba paluchami wskazywać. :D

 

I przede wszystkim dzięki wielkie za szczere słowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności