Skocz do zawartości

Co powinna mieć drukarka 3d? ?????? HELP


Laurerinn

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu z was, wie jak to jest być NIEZADOWOLONYM KLIENTEM często z powodu wad produktu/ trudnego oprogramowania lub brak kontaktu z producentem, czy oczekiwaniem na drukarkę 3 tygodnie…

Zastanawialiście się kiedyś, czy my klienci mamy wpływ na atrakcyjność DRUKAREK 3D sprzedawanych nam przez producentów?icon_question.gificon_question.gif

To właśnie od nas / od naszych wymagań zależy jaki produkt oferują nam producenci/dystrybutorzy drukarek 3D. icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

 

Często jednak firmy nie słuchają pojedynczych uwag (skarg) klientów, dlatego postanowiłam zebrać jak największą liczbę osób i skupić się na naszych wymaganiach odnośnie Drukarek 3D i stworzyć ANKIETĘ DOTYCZĄCĄ ATRAKCYJNOŚCI PRODUKTU (dotyczy ona zarówno osób które planują kupić drukarkę jak i tych, którzy już ja posiadają).

Przedsiębiorstwa muszą się wreszcie dowiedzieć na czym nam najbardziej zależy, żeby mogli poprawić dla nas swoją ofertę.

Im więcej osób wypełni tą ankietę tym większe szanse, że zostaniemy zauważeni.

 

Jeśli zależy Ci, aby poprawić funkcjonowanie DRUKAREK 3D/ jak i firm sprzedających - zapraszam do wypełnienia Ankiety.

icon_arrow.gifhttp://www.ankietka.pl/ankieta/196777/b ... ywcow.html

 

Razem możemy OSIĄGNĄĆ WIĘCEJ!!!!!!

 

Pozdrawiam

Studentka UEP

Sara icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak tylko spojrzałem na ten tekst to wiedziałem że to dziewczyna pisała i że napewno jakaś studentka. emotikony boldowanie dużo capslocka :D no wypisz wymaluj..

Za to ortografia i interpunkcja ok, czyli nie dość że dziewczyna, to jeszcze na(spacja)pewno nie Maciek Jutrzenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko spojrzałem na ten tekst to wiedziałem że to dziewczyna pisała i że napewno jakaś studentka. emotikony boldowanie dużo capslocka :D no wypisz wymaluj..

 

Tekst miał przykuć uwagę, czy ktoś by wszedł na ankietę jakbym napisała proszę wypełnijcie to ??? no chyba, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę w 3 słlowach napisać jaka drukarka była by genialna.

 

możliwość drukowania. z plików .obj a nie z CAD'owców.. i to po paru godzinach programowania. :P

możliwość druku w metalach do dokładności powiedzmy niech będzie te 0.1mm

możliwość rozbudowy drukarki wielkościowo czyt. modułowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę w 3 słlowach napisać jaka drukarka była by genialna.

 

możliwość drukowania. z plików .obj a nie z CAD'owców.. i to po paru godzinach programowania. :P

możliwość druku w metalach do dokładności powiedzmy niech będzie te 0.1mm

możliwość rozbudowy drukarki wielkościowo czyt. modułowość.

 

z twojej wypowiedzi wiem że nie miałeś do czynienia z drukarkami

 

Ps odnośnie tematu powiem najważniejsze czego mi rakuje w drukarkach 3D to możliwość druku bez suportu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z twojej wypowiedzi wiem że nie miałeś do czynienia z drukarkami

 

Ps odnośnie tematu powiem najważniejsze czego mi rakuje w drukarkach 3D to możliwość druku bez suportu ;]

 

miałem bez przesady support to bardzo mały problem. zreszta sa drukarki które niepotrzebują supportu. I jest drukarka. która spełnia wszystkie moje wymagania, ale cena jest zaporowa... korzysta między innymi z niej koenigsegg, i drukują w niej turbo sprężarki które opatentowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczylo napisac to normalnie, po ludzku, a nie slangiem pismienniczym jak dla nastolatkow:)

To ostatnio jakas nowomoda.

 

Czy tak lepiej ?

"Witam,

postanowiłam zbadać, co cenią sobie najbardziej klienci drukarek 3D.

Czy równie istotna jak cena jest jakoś wydruku, a może zabudowa urządzenia? Wyniki badania mają wpłynąć na polepszenie jakości produktów oferowanych przez producentów/dystrybutorów.

Będę wdzięczna za wypełnienie poniżej anonimowej ankiety, która nie zajmie Ci więcej niż 3 minuty.

http://www.ankietka.pl/ankieta/196777/badanie-atrakcyjnosci-drukarek-3d-ankieta-nabywcow.html

Z góry dziękuje za pomoc

 

Mam nadzieje, że teraz nakłonię kogoś do wypełnienia tej ankiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności