× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Radosław Mikuła - RADESA

Member
    Awatar demenu
    Podziękowania

Domyślnie Radesa

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam państwa. Postanowiłem wreszcie dodać coś swojego, już od przeszło roku lurkuje wasze forum i do tej pory nie miałem odwagi. Od grudnia wróciłem po długiej przerwie do digital paintingu, pracy mam mało więc szlifuje rysunek i malarstwo. Wrzucam małą część tego co udało mi się zrobić, większość szkicy czeka na swój moment. Jeśli będzie zainteresowanie to wrzuce na dniach coś jeszcze. Cheers

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miniatura2.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	23.3 KB
ID:	100310  
    Ostatnio edytowane przez demenu ; 27-09-17 o 07:14

Member
    Awatar BartLight
    Podziękowania

Domyślnie

Ten pierwszy robi najwieksze wrażenie. Ta teksturke włókna moznaby było podmalować, ogólnie malujesz szybko, warto czasami zwolnić tępa i domalować troche bardziej detal.

Member
    Awatar demenu
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BartLight Zobacz posta
    Ten pierwszy robi najwieksze wrażenie. Ta teksturke włókna moznaby było podmalować, ogólnie malujesz szybko, warto czasami zwolnić tępa i domalować troche bardziej detal.
    Dziekuje za post, co do szybkości malowania to faktycznie ostatnimi czasy trochę przyspieszyłem, postanowiłem najpierw się skupić na caloksztalcie niż na detalu, wcześniej mialem tendencje do ślęczenia nad obrazem olejnym po kilkanaście godzin. Na dniach postaram się coś jeszcze wrzucic

Member
    Awatar demenu
    Podziękowania

Domyślnie

Member
    Awatar demenu
    Podziękowania

Domyślnie

Member
    Awatar demenu
    Podziękowania

Domyślnie

Taka sobie ta praca, chyba coś z perspektywą nie leży ale wrzucam. Ostatnio więcej czasu poświęcam na 3DS Max i mniej mam czasu na malowanie w PS. Cheers

Member
    Awatar demenu
    Podziękowania

Domyślnie

Dawno nic nie wrzucałem. Trochę prac z różnego okresu, ostatnio wróciłem do digital paintingu po dłuższej przerwie. Nadal zmagam się z kończeniem prac.

Member
    Awatar demenu
    Podziękowania

Domyślnie

Nie wiem czemu ale postać wyszła bardziej pulchna niż oczekiwałem. Nadal się zmagam by zbytnio nie rozmazywać koloru.

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Ostatnia Pani zapowiada się fajnie, widzę że lubisz pędzelek rozmiar 45? Pewno znasz ale jak nie to Jama ma świetne tutki jak między innymi wykorzystać go do maksa.

Member
    Awatar demenu
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SlawomirWolicki Zobacz posta
    Ostatnia Pani zapowiada się fajnie, widzę że lubisz pędzelek rozmiar 45? Pewno znasz ale jak nie to Jama ma świetne tutki jak między innymi wykorzystać go do maksa.
    Lubię, pozwala mi na dosyć dynamiczną pracę z formą i dosyć często rysuje tylko przez kontrast wymazując światło. Chętnie zobaczę jakieś tutoriale od Jamy jeśli masz pod ręką.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów