Skocz do zawartości

Multibitwa 1 - Szaman


ranholtzer

Multibitwa 1 - Szaman  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Multibitwa 1 - Szaman

    • RaVirr
      0
    • PolakParafii
      0
    • DPFantasy
      0
    • Tomasz G
      1
    • DAGOO
      0
    • nikodem.
      0
    • arlekin
      1
    • Bombadil
      1
    • DraxMustHurt
      0


Rekomendowane odpowiedzi

SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W BITWIE.

PRACE FINALNE PRZEDSTAWIAM:

1.RaVirr

szaman%20final_zpsvzq90anf.jpg~original

 

2.PolakParafii

6TTshgJ.png

 

3.DPFantasy

szaman2.jpg

 

4.Tomasz G

Imn3FKX.png

 

5.DAGOO

attachment.php?attachmentid=99846&d=1440424028

 

6.nikodem.

attachment.php?attachmentid=99912&stc=1&d=1441362001

 

7.arlekin

szamanka_zpsfjnbphhs.jpg

 

8.Bombadil

szaman-1_zpsaw1sgvhc.jpg

 

9.DraxMustHurt

5CCJt6R.jpg

 

CIESZĘ SIĘ BARDZO Z FREKWENCJI I ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA!!

 

Temat: SZAMAN

Termin: 28.07.2015-06.09.2015

Prosiłbym aby prace skończone podpisać jako "praca ostateczna" lub "praca finalna", aby orientował się którą pracę dać pod głosowanie w ankiecie.

 

Nowi uczestnicy mogą dołączać nawet w trakcie trwania rywalizacji, najważniejsza jest praca finalna, i dobrze by było pokazać proces powstawania pracy krok po kroku.

 

 

Później głosujemy na pracę finalną która najbardziej nam się podoba, osoba z największą liczbą głosów wygrywa, w razie remisu jest dogrywka (zostają tylko osoby z równą najwyższa liczbą głosów), kolejny remis rozstrzygnie los :-) sam nie wiem na jakiej zasadzie mam nadzieje że nie będzie dogrywki :o.

 

 

Zwycięzca ma prawo zaproponować temat kolejnej multi-bitwy.

 

DZIĘKI ZA UWAGĘ I PRZEJEMNEJ ZABAWY.

Edytowane przez ranholtzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I to i to. Co do cen to też bardzo różnie, nie da się tego uogólnić. Jestem raczej na razie w tych dolnych widełkach, bo wszystko to właściwie kwestia skilla, czyli czasu.

 

Totalnie sobie płyne bez konkretnego pomysłu, więc pewnie jeszcze dużo będzie się zmieniać:

TwRvVNj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drax- wydaje mi się, że duże ptaszysko ma ciut za długi dziób. Jeszcze jej lewa ręka wygląda tak jakby miała dodatkowe zgięcie między barkiem a łokciem ;)

Tomasz- super fajna, luźna poza. Mam nadzieję, że to wykończysz w detal do granic przyzwoitości :D

Polak- w mojej opinii za wiele czarnego, troszkę to brudzi i odbiera uroku pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, sporo fajnych prac się pojawiło :3

Ravirr- Cała praca jest bardzo dobra, ale jedyne co bym w niej zmienił to poza szamana, teraz niby wiadomo, że się unosi, ale mogłoby to być jakoś lepiej ujęte w pozie, bardziej powyginane na różne strony i ogółem "uciekawione" :D Na pewno można by też coś zrobić ze stopami i jego prawą ręką. Ale ilustracja sama w sobie jest super ;)

 

Polak- Może łatwiej by Ci się pracowało gdyby tło nie było tak silnie skontrastowane między bielą na dole i czernią na górze?? Pójście w jednolite dałoby dobre pole do manewru tymi płomieniami, które wychodzą z dłoni ;) Na pewno można też wygładzić brush work pędzlem mieszającym. No i jak Ravirr wspominał, za dużo czerni :D

 

Tomasz- Postać szamana jest bardzo ładnie zrobiona, ale jeszcze nie do końca ogarniam o co chodzi w ilustracji i co znaczy jego gest. Warto nad tym popracować ;)

 

Mój gniotek prawie na wykończeniu, ale nie mogę znieść tego co się dzieje z panami indianami w tle. Jak ich bym nie próbował przemalować to jest źle :D Wszystkie porady w cenie :3

 

szaman-1_zpsvyv3awlf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle Bombadilu, ze Twoja praca osiagnie doskonalosc jesli dodasz troche szczegolow na postaci. Kolorki super.

 

I acha, mala uwaga:

Zwroc uwage na te trzy rownolegle linie jakie tworzy: rog helmu, reka ze skrzydlem (?) oraz reka z wolverinowskimi ostrzami. Mysle, ze dobrze by bylo gdybys ciut "zaburzyl" te zbyt regularne kierunki. (ale to szczegol)

 

Ravirr, super ci wyszla twarz ! Wielkie brawo za to! Proporcje rak sa ciut zburzone, bo lewa reka trzymajaca kostur wyglada tak, jakby nie miala kosci w barku i troche "spadla".

Kolorki ci super wyszly :)

 

Super pracki Tomasza G i DraxMustHurt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności