Skocz do zawartości

Zemsta Xicora


Skorpiono

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

rysuje od dziecka, i wlasnie zaczalem robic to do czego nieuchronnie zmierzalo cale moje zycie zajalem się animacja.

 

Stary dobry wacom kurzyl się w mojej szafce już kilka miesiecya jako ze jeszcze nie jestsplacony postanowiłem go wykorzystać.

 

Zaczalem od kilku kresek, pare kresek szybko zamienilo się przecudowna opowieść o postaciach walczących o niepodleglosc nibylandii mojego ekranu : )

 

Fabula będzie opierać się o historie dragon balla, w zasadzie tylko styll rysunku poza tym ze będą bijatyki i dużo animacji ruchow, chce się nauczyć dokładnie rysować dynamikę, skoro już i tak mam mocno dynamiczny umysl ^^

pomagajcie wspieracie mnie, mam nadzieje ze wyjdzie z tego cos fajnego :)

 

 

power_Up_8.gif

 

Korzystam z Harmony Stage Premium :)

 

Jak uda mi się odpalić quicktime na tym windowsie postaram się cos wrzucić puki co nie mogę bo program odmowil mi posluszenstwa i nie chce mi konwertować filmow na mov :)

 

pozdro 600

Edytowane przez Skorpiono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm, jak dla mnie Toonboom Harmony Premium to za dużo na twoje możliwości (wnioskując po tym co wrzuciłeś). Nie szkoda ci wyrzucać pieniądzy w błoto? W pracy na co dzień trzaskam srogo na Harmoniaczu i sam w pełni nie wykorzystuje wszystkich opcji. Node view to super sprawa ale myśle, że warto na poczatek zaczynać skromnie, do twoich zastosowań Essentials powinno jak najbardziej styknąć. Kase ktorej nie potrzebujesz odłoż na przyszłość czy coś.

 

Co do projektu, nie chcę wyjść na buca, ale jaki jest sens w powielaniu czegoś co i tak już ledwo przędzie? Polecam poćwiczyć anatomię, 12 zasad animacji, szlifować warsztat. Bo z tego co widzę, w kresce są spore braki i jeszcze długa droga przed tobą.

 

btw- Nie lepiej wymyślać własnych bohaterów, własne uniwersum? Tych starych pseudo kotletów wszędzie pełno i nic z tego dobrego nigdy nie wychodzi. Just saying.

 

Dodam, że życzę wytrwałości, oby to nie był tylko słomiany zapał ;) Jeśli wyjdzie z tego coś solidnego, masz u mnie piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności