Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Blade Runner

Member

Podziękowania

Domyślnie Blade Runner

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam wszystkich!
    Na początek się przedstawię ponieważ jestem tutaj nowy.
    Mam na imię Wojtek, rysuje i maluje odkąd pamiętam, głównie z wyobraźni.
    Obecnie studiuję grafikę komputerową na Poznańskim UAP.
    W przyszłości chciałbym zająć się tworzeniem koncept artów, lub czymś podobnym do tego :)

Oto moje kilka prac starszych i nowszych:

Akryl na płótnie:

- - - Połączono posty - - -

Akryl na płótnie:
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	król skorpion male.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	47.6 KB
ID:	103977  
    Ostatnio edytowane przez Blade Runner ; 24-05-17 o 23:49

Member

Podziękowania

Domyślnie

hipster

Browaromat

Miłość toksyczna
    Ostatnio edytowane przez Blade Runner ; 02-09-15 o 23:13

Member
    Awatar DraxMustHurt
    Podziękowania

Domyślnie

Witam poznaniaka :)
    W przypadku postaci musisz większą uwagę zwrócić na proporcje bo się gubią, szczególnie w ołówkowych.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za komentarz, jak będę rysował postacie w najbliższym czasie to wezmę to pod uwagę :)

Koncept peleryny z wodorostów:

I takie ćwiczenia z walorem i perspektywą, wszystko malowane z wyobraźni:

Member

Podziękowania

Domyślnie

Jesli chcialbys sie zajac "concept artem lub czyms podobnym do tego :D" to twoja teczka zupelnie na to nie wskazuje. Za malo w niej rzetelnej roboty, pracy nad warsztatem a za duzo takiego artystycznego pierdololo charakterystycznego dla wiekszosci studentow ASP - czyli robienia prac na odpierdol sie, bez przemyslenia, na zasadzie "a noz widelec cos ciekawego wyjdzie". Ja wiem, ze profesorowie klada wam do glowy, ze macie byc swobodni, "wyrazac siebie" i koniecznie duzo "eksperymentowac" ale w concept arcie czy jakimkolwiek innym rysowaniu/malowaniu uzytkowym zupelnie nie o to chodzi. Badz inaczej - swoboda i eksperymenty sa naturalna konsekwencja zdyscyplinowanego, wieloletniego cwiczenia warsztatu. U ciebie jest na to duzo za wczesnie.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzięki. Masz racje dużo przede mną jeszcze pracy, mam braki w podstawach i dlatego dzisiaj zabrałem się do konkretnego rysowania.

Ćwiczenia rysowania martwej na komputerze:

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej
    Ćwiczenia postaci, przepraszam za jakość ale skaner coś odmówił posłuszeństwa.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej dawno mnie nie było, ale przez ten czas dużo rysowałem.
    Skończyło mi się darmowe konto na ImageShack tak więc jade od nowa z nowymi pracami.

Na początku prace z licencjatu.
    Ponieważ mało miałem czasu na realizacje tego, dlatego w niektórych pracach pomagałem sobie zdjęciami.

I kilka prac robionych na szybko.

Wszelka krytyka mile widziana, oraz sugestie co bym mógł poprawić w moich pracach.
    W najbliższym czasie powstawiam trochę prac z książki Andrew'a Lomis'a bo właśnie sobie zakupiłem żeby powtórzyć trochę podstaw i podszkolić anatomie postaci. :)

Member
    Awatar Cinski90
    Podziękowania

Domyślnie

Hej.
    Myślę że powinieneś raczej omijać blendowanie narzędziami typu "smudge". Najlepiej trzymac ciagle palec na "alt" i blendowac manualnie- pobierajac kolory i mieszajac je. zajmuje to troche czasu, ale wyglada to dużo ładniej.
    Druga sprawa to kolor. widać że masz spore braki. Mała wskazowka- Im więcej swiatła tym kolor jest bardziej nasycony, natomiast jesli obiekt znajduje sie w cieniu to kolory wydaja sie "wyprane". Probuj nie uzywac 100% czerni i bieli w rysunku. Za duzy kontrast czesto wyglada bardzo sztucznie.
    Proponuje rownież poeksperymentować z roznymi brushami (jeśli używasz photoshopa) i ustawieniami pędzli (przeźroczystosc itp)
    No i najważniejsze to praca nad podstawami. rysuj dużo brył, naucz sie perspektywy, anatomii itp

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej.

Dzięki za dobre rady, przydały się przy tworzeniu nowych prac.

Kolejna seria prac.

Prorok Joel z fresku Michała Anioła:

Rysunki z tutorialów i na podstawie prac Glenna Vilppu:

Babka z refki, rysowana czymś w rodzaju pędzla w cienkopisie szary i czarny:

Rysunki z wyobraźni, różne cienkopisy:

Gandalf. Ogólnie starałem się tutaj nie używać narzędzia smużenie. Ustawiłem 90-98% krycia i pędzel na nacisk.
    Nie używałem też białego ani czarnego tylko pośrednie szarości tak jak kolega wyżej poradził.

Robiłem także lustrzane odbicie bo przeczytałem, że tak można wychwycić błędy.
    Ustawiłem sobie to na akcjach ponieważ nie ma skrótu na to, chyba że jest?
    Tak czy siak i tak coś mi w nim jeszcze nie pasuje i chyba będę go dokańczał. Prosił bym tutaj o rady co jest nie tak.

Na koniec taka kobieta z refki nie skończona jeszcze. Plus mały gif czy dobrze robie?

Jeszcze ćwiczenia z książki Andrewa Loomisa:

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów