Skocz do zawartości

Koszt stworzenia strony


mirass

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł na stronę. Byłby to katalog rozwiązań dla branży, w której pracuję i studiuję. Chodzi o stworzenie strony, na którą można wejść i wyszukać optymalnego dla nas rozwiązania czy rzeczy. Potrzebna będzie wyszukiwarka i duża baza wraz ze zdjęciami. Do tego oznaczone jakoś specjalnie rozwiązania polecane - np. firma, która to stworzyła płaciłaby za wyróżnienie.

 

 

Nie byłaby to jakoś bardzo skomplikowana strona - chodzi o stworzenie tej bazy i wyszukiwarki.

Zależy mi na minimalistycznym, nowoczesnym wyglądzie.

 

Jesteście w stanie przy takim opisie określić mniej więcej zakres cenowy wykonania takiej strony. Layout + kodowanie. Najlepiej na bazie jakiegoś systemu, który mógłbym sam obsługiwać. Miałem styczność z Php-fusion, na którym bardzo dobrze mi się pracowało oraz Joomlą.Czy w przypadku takiej bazy należy stworzyć nowy system cms czy można postawić stronę na jakimś istniejącym. Chciałbym móc sam wprowadzać rozwiązania do bazy. Byłoby ich bardzo, bardzo dużo, z tego względu chodzi o możliwie największe uproszczenie całego procesu.

 

Ile kosztowałoby stworzenie samej strony? Oczywiście mam świadomość, że nie da się określić tego co do złotówki, ale prosiłbym o jakieś widełki cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności