Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: WarHUG - czyli grupa moralnego wsparcia w Warszawie.

Member
    Awatar czaps
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    W takim razie zorganizujmy co dwa tygodnie stale spotkania. Np. Czwartki lub piatki wieczorami ? Co myslicie na ten temat ? No i fakt dobrze by bylo aby te 2 lub 3 osoby byly z materialami do prezentacji i ewentualnej pracy przy tym i swoich pomyslach czy metod przez reszte grupy.

Pozdro

czaps

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ciąg dalszy ustaleń przeniósł się na FB grupa "WarHUG".

max3d.pl
    Złota Galeria Srebrna Galeria 3D Grand Prix
    Awatar jaras
    Podziękowania

Domyślnie

a dlaczego sie przeniósł na FB ? to forum Wam nie odpowiada ? wszyscy poszli sobie na FB i Max3d.pl ledwo zipie. W dawnych czasach jak jeszcze były bitwy 3d to starając sie o nagrody od sponsorow wymagali statystyk zeby sprawdzic ruch na forum, było sie wtedy czym chwalić a teraz, przy tym ruchu jaki mamy obecnie to byśmy nie dostali nawet pudełka z dyskietkami 3,5"

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Bo ludzie sa leniwi. Ja tam trzyma mteczke xD choć nie jestem hudiniowy to mam przynajmniej relatywnie progres odklepany.... a tak wszystko niknie w odmentach FB....

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jaras Zobacz posta
    a dlaczego sie przeniósł na FB ? to forum Wam nie odpowiada ? wszyscy poszli sobie na FB i Max3d.pl ledwo zipie. W dawnych czasach jak jeszcze były bitwy 3d to starając sie o nagrody od sponsorow wymagali statystyk zeby sprawdzic ruch na forum, było sie wtedy czym chwalić a teraz, przy tym ruchu jaki mamy obecnie to byśmy nie dostali nawet pudełka z dyskietkami 3,5"
    Jaras, to chyba globalne zjawisko. Fora pustoszeją bo ludzie przenoszą się na media społecznościowe. To samo powoli dzieje się z forami Houdiniego - cała ekipa siedzi na Discordzie i czatuje na żywo. Ja tam wolę fora ale ja już jestem stary :P

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Uprawnienia umieszczania postów