Skocz do zawartości

Template pod dokumentację oprogramowania


arev

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję stworzyć online'ową dokumentację programu. Odpowiadał by mi styl podobny do docsów z Unity, czyli z jednej strony drzewko tematów, z drugiej treść wybranego: http://docs.unity3d.com/Manual/class-Camera.html

Czy zna ktoś jakiś fajny wzór do zrobienia czegoś takiego? Zależy mi na względnie prostym dodawaniu kategorii/treści i łatwości umieszczenia w sieci.

 

Z góry dzięki,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki. Fajne narzędzie, ale brakuje mi tego drzewka kategorii. Mam sporo rzeczy do opisania i wrzucenie tego jako ciągłości wydaje mi się nieodpowiednie, choćby przez scrollowanie całej treści po kliknięciu na link.

Zachowam sobie Documentera na przyszłość bo do prostszych rzeczy wydaje się rewelacyjny, ale aktualnie wciąż szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gdyby jeszcze szło zrobić poszczególne sekcje/tematy z lewej i dopiero skrolować to pół biedy.

Widziałem gdzieś przykład zrobienia podmenu do poszczególnych tematów co było dużo bardziej przejrzyste i logiczne, ale tak czy owak główna kolumna przewijała z góry na dół całą treść.

Ale samo narzędzie do mniejszych/średnich rzeczy jest megawygodne i intuicyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Rafał! SF Category Menu działa wprawdzie tylko na kategorie postów, ale nawet jeśli nie znajdę lepiej pasującego pluginu, to już samo menu stron WP spełni swoje zadanie. Dzięki za polecenie WordPressa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności