Skocz do zawartości

mod do grafiki Star Wars: Battlefront


jefim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie koleś zrobił tylko to jest ciągle słynne ENB wycięte z Cryzisa.. jeśli mnie pamięć myli a to jest tylko kolejna ewolucja. w sumie, zdejmuje ograniczenia z gry z tego co widze i z tego co pamiętam z ENB. oraz podbija ostrość. Wygląda jak foto real. bo o ile wiem teraz większość używa skanów przynajmniej FOX używa do MGS'a.

 

Aczkolwiek mogę się mylić bo już nie śledzę tego całego modowania gier. jak kiedyś :)

 

Generalnie daje to dostęp do konfiguracji silnika graficznego. więc jak se ustawisz tak se będziesz miał.

 

 

Nie wiem jak ten nowy ale z tego co czytam na necie to jest bardziej POST pro. niż tak jak ENB ingerował w silnik gry samej.

Edytowane przez Maciek Jutrzenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, dzieki za info, ale przyznam szczerze ze 80% wypowiedzi nie zrozumialem. Szczegolnie tych technikaliow.

 

Co do filmiku GTV - to tez moze byc zwykle postpro wcale nie RT.

 

Bo skoro to RT, to co powstrzymuje tworce moda od upublicznienia? To jest podejrzane i dopoki sie nie pojawi taki mod: nie wierze do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze ta gra, mimo ze zbiera ciegi za gameplay, a szczegolnie za brak singleplayer, pokonalo wielka odleglosc miedzy wspolczesna gra komputerowa a pelnym fotorealizmem. Naprawde zblizamy sie juz do tego momentu gdzie gra bedzie wygladac i brzmiec jak film w 100%. Mysle ze to sprawa nastepnej generacji konsol, czyli gdzies 4-7 lat. Choc na PC Windows moga sie pojawic po drodze gry nawet lepiej wygladajac. Gdybym przestal grac w gry w czasach Duke Nuken 3D i zobaczyl Battlefront, doznalbym prawdziwego szoku. Super, tylko czekac na nastepcow.

 

Mimo ze grafika w grach nie jest najwazniejsza, to jednak czasem staje sie numer 1, jak bylo to dla mnie w przypadku Crisis 1: gralem w to gdyz wygladalo niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ta grę dla dzieciaków i muszę przyznać, że pomimo mdli mnie od patrzenia na ekran (game sickness) to grafika robi piorunujące wrażenie już w wersji podstawowej. Ciekaw jestem czy ten ulepszacz grafiki nie polega po prostu na nałożeniu na obraz filtrów typu wyostrzanie, desaturacja, aberracja dla efektu. Mam taką grę "Wings of Prey" gdzie właśnie można włączyć takie nakładki, żeby całość sprawiała bardziej realistyczne wrażenie.

 

P.S. bolitic: w grze jest tryb solo i to chyba jest singleplayer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wgniotło w fotel i pomimo że nie jestem fanem Star Warsów to w takiego Battlefronta chętnie bym zagrał. Właśnie na taką jakość gier czekam od dawna. Gdyby dodać do tego jeszcze gogle VR to byłaby miazga - ale niestety na takie combo poczekamy jeszcze długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wgniotło w fotel i pomimo że nie jestem fanem Star Warsów to w takiego Battlefronta chętnie bym zagrał. Właśnie na taką jakość gier czekam od dawna. Gdyby dodać do tego jeszcze gogle VR to byłaby miazga - ale niestety na takie combo poczekamy jeszcze długie lata.

 

niestety gra jest klopsem. jeśli chodzi o gameplay ino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności