Skocz do zawartości

Rembik


Rembik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po 7 latach mojego jestestwa na max3d zakładam teczkę. Wrzucać będę tutaj moje mniej lub bardziej ukończone prace. Ostrzegam nie będą to prace wybitne, większość dla zabawy po pracy.

#1

xWQt4CX.jpg?1

Edytowane przez Rembik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie Paintstrom to jest to czego szukałem w programie do malowania cyfrowego. Pierwsze miesiące były ciężkie, słabo działał, zawieszał się itd. przez co nie używałem go w ogóle. Po aktualizacji (chyba we wrześniu) zaczął działać DUŻO lepiej. Świetnie miesza farby, precyzyjnie prowadzi pędzle, sporo możliwości jeśli chodzi o modyfikacje pędzli, ostatnio wprowadzili możliwość wgrywania pędzli .abr z PS (jeszcze nie testowałem). Jest jeszcze wiele zmian, które mam nadzieję wprowadzą. Za takie śmieszne pieniądze program jest rewelacyjny. Przy okazji wrzucę kolejną pracę.

 

#3

JwYa4Jx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert de Niro wywołuje u mnie ciarki na plecach, ma wygląd psychopaty :P

 

Fajne masz, takie miękkie pociągnięcia pędzla, jednak uważam, że super by było jakbyś zaostrzał w niektórych miejscach krawędzie. Podbiłoby to ten efekt a bryła stałaby się bardziej "prawdopodobna". Nawiązuję tutaj w szczególności do tego obłego robota przy brzozie :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności