Skocz do zawartości

Scena 3d: Rv winnebago


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jak juz wszyscy pokazuja swoje pracki z Car Render Challange to moze i czas na mie:) Ogolnie ciesze sie, ze w ogole udalo mi sie skonczyc cos bardziej prywatnego co dla mnie juz jest sukcesem. Co do scenki to przymierzam sie rowniez do zanimowania tego ujecia i pokazania paru shotow w ruchu.

Soft 3ds max, vray, mari, speedtree, marvelous designer, fume fx do dynu i kurzu, compo w nuke.

Pozniej obrazek oraz pare screenow z WIP'a

 

Polecam ogladac hiresa https://www.dropbox.com/s/q3xucgn9vvy5un5/camper_comp_fin_hires_v008.jpg?raw=1

 

camper_comp_fin_hires_v008.jpg?raw=1

 

crop:

 

camper_comp_fin_crop_v001.jpg?raw=1

a tutaj wipy:

 

camper_clay_v001.jpg?raw=1

 

wip_modelA.jpg?raw=1

 

wip_modelB.jpg?raw=1

 

wip_textureA.jpg?raw=1

 

wip_wireframe.jpg?raw=1

 

prop z marvelousa na szybko:

 

wip_walter.jpg?raw=1

 

Wczesniejsze testy mapek wysokosciowych ktore posluzyly mi jako displacement. Prawdziwa lokacja oraz masyw gorski z okolic nowego meksyku :)

 

sc01_aerial_prev_v006.jpg?raw=1

 

 

sc01_aerial_prev_v005.jpg?raw=1

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od razu mi się skojarzyło z książką "Doktor sen" Stephena Kinga :)

Bardzo mocna praca i fajnie, że wszystko w 3D pociągnięte, ambitnie :)

 

Ciekawe ilu polaków będzie na podium :) też miałem spróbować ale musiałem renderować butelki dla klienta, wasze szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za komentarze. Konkurencja jest duzo mocniejsza w tym roku i nie ma co sie ludzic, ze jest szansa na cokolwiek:) Ale przyjemnie jest dostarczyć skonczona prace na konkurs, nigdy wczesniej mi sie to nie udalo a to juz jest jakis krok do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczesniejsze testy mapek wysokosciowych ktore posluzyly mi jako displacement. Prawdziwa lokacja oraz masyw gorski z okolic nowego meksyku :)

 

 

a moglbys rozwinac? bo calkiem fajnie to wyglada, jest jakies tajne miejsce z takimi mapkami? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. z Twojego wywiadu:

 

I started my adventure with 3d graphics almost 10 years ago with 3ds max and V-ray. Now I’m trying to follow cg trends by testing new renderers and other softwares

 

... wygrales Corone, tak wiec okazja sie nadaza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Świetna praca, był pomysł, jest klimat i wykonanie na poziomie. Jeszcze większy plus za wykonanie w "wolnych chwilach" ;)

 

Kierowcy brakuje trochę detalu a jest stosunkowo dobrze widoczny. Nie rozumiem tez dlaczego w lewym lusterku odbija się niebo w zimnych kolorach ;) W HQ widać jeszcze poszarpane krawędzie w przepaleniach. Ale te detale to już lekkie czepialstwo ;)

 

Jeszcze raz gratuluję ukończenia pracy i wyniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micaki slady opon to mix tekstur, z ktorych sobie wyciagnalem height mape i wrzucilem do vrayowego displacementa.

uncle mapki wysokosciowe zwa sie Data Elevation Map wiec glownie cos takiego Cie interesuje. Tutaj mozesz o tym poczytac http://nationalmap.gov/elevation.html a tutaj sciagnac http://viewer.nationalmap.gov/basic/?basemap=b1&category=ned,nedsrc&title=3DEP%20View. W stanach maja dosyc dobra jakosc, na kazdy taki skrawek mapki DEM przypada z ponad 50 malych skrawkow z kolorem do pokrycia. Troszke zabawy z tym jest, mozna tez z jakiegos pluginu skorzystac, ale nie testowalem tego.

 

botlic Coronke juz testtowalem jakis czas temu i daje super efekty :) Na pewno sie tym zainteresuje

 

rallyman dziekiza konstruktywna krytyke. Czesci bledow jestem swiadomy a czesci to nawet juz nie widze. Niestety zmeczylem sie tym obrazkiem i braklo czasu zeby od niego odpoczac przed oddaniem. Zdazylem doslownie na 5 minut przed godzina dwunasta:)

 

Dziekuje wszsytkim za komentarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności