Skocz do zawartości

Spotkania z Twórcami - zespół postprodukcyjny Ares


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej zaprasza na kolejne Spotkanie z Twórcami. Gośćmi wieczoru będą członkowie zespołu postprodukcyjnego do zwiastuna filmu Marsjanin pt. Ares - Our Greatest Adventure: Jakub Knapik, Arkadiusz Leszko, Artur Szymczak oraz Michał Misiński.

 

Pełna treść: Spotkania z Twórcami - zespół postprodukcyjny Ares

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na pewno obejrzymy. Bo warto posluchac kogos ciekawego.

Bardzo irytuje mnie jednak zdanie: "Okazja na spotkanie się z współpracownikami Ridleya Scotta nie przydarza się codziennie". Brzmi jak tekst z Gazety Wyborczej. Slowa 'podwykonawcy studia zatrudniajacego rowniez Ridleya Scotta na kontrakt' zapewne nie brzmia tak samo fajnie, cool, marketingowo, PRowo. Mam nadzieje ze sami wspolpracownicy tak nie uwazaja... (jeszcze).

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Martian_%28film%29

Na wiki pisza ze to 20th century Fox wypuscilo akcje marketingowa czyli.... Dobra jaja sobie robie!!! Wiem jestem podly i niefajny. Anyway obejrzymy wywiad!

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poradzisz ? nic nie poradzisz :) Norden - Mi się dostało przy Darku Zabrockim że w ogóle się przy nim odzywam :). Robimy dalej, bo bez błędów (i błędzików) nie ma rozwoju.

Dzięki za uwagę krytyczną do tekstu. Następnym razem napiszemy jak najlepiej dla wszystkich.

 

Miłego oglądania i komentowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to spotkanie będzie miało tylko livestream czy może będzie też możliwość późniejszego obejrzenia nagrania?

 

To live przez YouTube, później będzie można odtworzyć, ja tak z Zabrockim oglądałem, bo punktualnie nie udało mi się być przed kompem :-)

 

Aha, no i powinny być pytania od widzów online, gdzieś jakiś specjalny topis, gdzie można te pytania zadać. Najlepiej chyba na FanPage PGC lub stronie wydarzenia na GB.

 

Pozdrawiam,

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest do bólu typową amerykańska propagandą sukcesu bez sukcesów, a nie żadną sztuką filmową. Na ten czas to bez rosyjskich silników RD-180 (nie potrafią ich nawet skopiować przy posiadanej technice) nie są w stanie Amerykanie dostarczyć nawet sucharów na orbitę, a gdzie Mars. Dla mnie ten film to taki kolejny z cyklu; Szeregowiec Ryan, Helikopter w ogniu itp. Wolę prawdziwe amerykańskie kino science-fiction. Efekty specjalne są momentami naprawdę kiepskie, szczególnie od strony fizyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i powinny być pytania od widzów online, gdzieś jakiś specjalny topis, gdzie można te pytania zadać. Najlepiej chyba na FanPage PGC lub stronie wydarzenia na GB.

 

Pytania były zadawane na Youtubowym czacie i bardzo szybko wyłapywane przez prowadzących. Duży plus dla organizatorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do bezpośredniego spotkania. Po spotkaniu odbędzie się część nieformalna na której zespół Juice z chęcią porozmawia na temat rekrutacji do studia a także będzie odpowiadać na pytania w mniej oficjalnej atmosferze.

 

Wracając do tematu kontaktu online,

 

Tym razem mamy 3 kanały komunikacji:

1) Przed spotkaniem, możecie napisać pytania w ankiecie fb https://www.facebook.com/events/1685287485062775/

2) Na żywo, na twitterze wpisując hashtag #SzT + treść

3) Na forum Max3D.pl pod tym postem.

Edytowane przez Artur Paprocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy overbooking miejsc. W poprzednim streamie z Darkiem Zabrockim, mieliśmy sytuację gdzie pomimo potwierdzeń wiele osób nie dotarło a osoby online miały słuszną pretensję o nie możliwość zapisania się na spotkanie. Rejestracja nadal jest otwarta.

Przypominam o możliwości zadawania pytań przed spotkaniem. Aktualne pytania znajdują się tutaj https://www.facebook.com/events/1685287485062775/ .Czakamy na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie wielkie dzięki dla wszystkich którzy organizują te iwenty. Artur szacun!

Chcemy więcej. To spotkanie było bardzo fajne, (Juice) soczyste w dużą dawkę bardzo istotnych

informacji dla wszystkich tych którzy zaczynają swoją przygodę z CG.

Dużo dobrych rad było, Panie Kubo, Panie Michale :)

Impreza afterowa mega pozytywna!

Pozd. PanDzedaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności