Skocz do zawartości

1 miesiąc subskrypcji 3dsmax 2016


ginn

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Mam zagadkę. Chciałbym wykonać zlecenie i przydałby się do tego 3dsmax 2016.

 

Na stronie autodesku znalazłem info:

"Access software 1 month at a time for the lowest up-front investment. Best for temporary staff and short-term projects."

 

http://www.autodesk.com/subscription/desktop

 

Przy wybieraniu opcji płacenia:

http://www.autodesk.com/products/3ds-max/buy

 

Widnieje info, że licencja jest przedłużana automatycznie:

"* Plans purchased through the online store are renewed automatically for a fixed fee paid monthly or annually for duration of contract, subject to availability. Plans purchased from a reseller, if available, can be renewed on or prior to expiration of the current term of the plan, subject to availability from Autodesk or an Autodesk reseller."

 

Czy to oznacza, że mogę używać miesiąc i przed końcem miesiąca w jakiś sposób anulować subskrypcję? (w jaki sposób)

 

W adobe cloud co miesiąc mi ściąga z karty kredytowej jednak mogę przerwać subskrypcję bez żadnych konsekwencji (no ale ponad rok używam i licencja automatycznie się przedłuża).

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

 

- - - Połączono posty - - -

 

Tutaj wersja polska:

http://www.autodesk.pl/products/3ds-max/buy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A że Autodesk rezygnuje z wieczystych licencji, to panie ApaczoS, uważasz, że prawdą jest stwierdzenie, że można kupić plan roczny i płacić co miesiąc i że jakiś polski dystrybutor jest w stanie zaoferować taką opcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tak że jak bierzesz na rok i dłużej to subskrypcja się automatycznie nie przedłuża. Natomiast przy wynajmie na 1 miesiąc jest automatycznie odnawiana. Zapewne trzeba sobie pilnować i odpowiednio wcześniej w jakiś sposób wypowiedzieć. Pewnie taka informacja będzie w momencie potwierdzenia zakupu ale pewności nie mam...

A odnośnie tego co napisał ApaczoS to z tego co się orientuję to roczną subskrypcje można mieć troszkę taniej niż 133 eur (w przeliczeniu na miesiąc).

Oczywiście zapłacić trzeba za cały rok z góry :-)

No chyba że masz jakąś starszą licencję maxa to subskrypcję roczną można mieć jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ApaczoS czyta co jest napisane na stronie. Nie wiem, może nie potrafię czytać ale:

 

- załącznik 132911. Bierzesz na miesiąc(nie co miesiąc tylko na jeden miesiąc) i płacisz 246ojro z vatem

- załącznik 132922. Bierzesz na rok i wychodzi jakbyś płacił co miesiąc 133ojro(źle napisałem w pierwszym poście). Płacisz raz na rok te 1673 ojro ale miesięcznie wychodzi dwa razy mniej niż jak bierzesz na miesiąc.

 

Jest czarno na białym. Nie wiem co tam może być nie jasne. Nie mówię o resellerach w polsce tylko jak kupujesz online w euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności