Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Flowbox 1.7 - nową wersja aplikacji

  Flowbox, firma tworząca platformę VFX skupioną na procesie rotoskopii, wydała nową wersją z natywnie zintegrowanym Planar Trackerem Mocha.

  “Flowbox has hurdled past ANY competitive Rotoscoping solution with this final puzzle piece. The fastest, smoothest UI on the planet for VFX, intuitive and flexible node-based workflow and now coupled with the “best in class” planar tracking solution—today Flowbox instantly becomes the de-facto standard for professional quality Rotoscoping.”- Mikołaj Valencia CEO, Flowbox.

  O nowo wydanej wersji wypowiedział się również Chief Product Officer for Mocha: “Mocha's Academy-award winning Planar Tracking engine is widely recognized for accuracy and time savings. Flowbox's rotoscoping tools - paired with integrated Mocha tracking, now delivers powerful new workflows for the professional visual effects community!" - Ross Shain, Chief Product Officer, Boris FX.

  Zespół Flowbox spędził setki godzin rozmawiając z artystami rotoskopii z całego świata — Indii, Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Singapuru, Europy i Chin — i stworzył najbardziej intuicyjny i wygodny interfejs, wyposażony w autorskie technologie takie jak rotoDraw i rotoSnap.

  Integracja Planar Trackera Mocha w Flowbox 1.7 jest w pełni natywna, dzięki czemu w aplikacji nie uświadczymy żadnych wyskakujących okien zewnętrznych aplikacji. Tracker został zintegrowany z istniejącym interfejsem użytkownika, zgodnie z filozofią firmy — by proces rotoskopii był jak najprostszy i najbardziej efektywny.

  Nowe wydanie przynosi także dojrzałość, szybsze działanie i liczne optymalizacje kodu, jak również — nieoczekiwanie — permanentne licencje. Flowbox śmiało płynie pod prąd obecnie dominującego w przemyśle nurtu, wprowadzając do oferty licencje permanentne, preferowane przez wielu klientów. Flowbox zachował w ofercie również licencje subskrypcyjne (w cyklach miesięcznym i rocznym), wskazując, że firmy i projekty różnią się potrzebami i ważne jest zachowanie elastyczności.

  Opinie klientów o najnowszej wersji:

  "Guys, you really outdid yourselves. This tracker is spectacular and it's so easy to use!!" ~Jhan Harp (USA)

  "Overall I am "Wow!"  Finally a great Mocha implementation. It's very intuitive and easy to use. The best of both worlds." ~Tony Hudson (USA)

   

  Wideo prezentujące najnowsze funkcje:

  Linki:

  shop.flowbox.io

  Pełny changelog 1.7

  Flowbox jest firmą software’ową działającą w branży VFX z siedzibą w Krakowie. Znana jest ze stworzenia platformy VFX, która upraszcza i przyspiesza żmudny proces rotoskopii.   

  Edited by adek


  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now • Our picks

  • W serwisie ART OF VFX pojawił się obszerny artykuł (wywiad) na temat tworzenia efektów specjalnych w Wiedźminie (od Netflixa). Julian Parry dosyć szczegółowo opowiada o pracy przy tym projekcie. 

   Julian odpowiedzialny był całościowo za efekty specjalne. Przypominamy, że jednym z vendorów pracujących przy produkcji była firma Platige Image. Z wywiadu możemy się dowiedzieć, że w sumie była to jedyna firma spoza Londynu.

   Będziemy chcieli zorganizować dla Was AMA z Polakami pracującymi przy Wiedźminie. Być może się uda.

   Ale zachęcamy do przeczytania artykułu: https://www.artofvfx.com/the-witcher-julian-parry-overall-vfx-supervisor/
    • Like
   • 1 reply
  • Wiem, że Wiedźmin jest w tej chwili na ustach wszystkich, ale o nim zapewne jeszcze sobie coś napiszemy. Chciałbym przypomnieć o innej produkcji Netflixa z polskim akcentem wartej polecenia (szczególnie w okresie świątecznym).

   Jeśli dopiero kupiliście abonament Netflixa lub zapomnieliście o takiej produkcji jak Klaus Netflix - warto rzucić na nią okiem!

   Przyznam szczerze, że mnie osobiście dopiero teraz udało się nadrobić zaległości bo chciałem to zrobić razem z rodziną i ... piszę ten post spontanicznie, bo tak dobrej animacji nie widziałem już dawno (a jako rodzic jestem dosyć na bieżąco😎). Oczywiście to opinia moja, ale i pozostałej części rodziny, która ze mną to oglądało przy czym córka naprawdę nie odeszła od telewizora tak ją wciągnęła historia (a nie zdarza się to często w warunkach domowych).

   Przepiękna animacja, stylizacja, postacie, cały czas jest na czym zawiesić oko.

   Zdaje sobie sprawę, że to zasługa większej ilości osób, ale gratulacje Szymon Biernacki oraz Marcin Jakubowski 👏 (Production Designers). Taki nasz polski akcent, ale mnie osobiście również kojarzący się z Max3D.pl bo przez lata (co prawda dawno temu), ale wiele Waszych prac można było oglądać na Max3d.pl). Być może uda nam się Was namówić na AMA? Pogodamy może o tym w Nowym Roku 😉

   Szczerze polecam obejrzenie tego filmu i trochę przedwcześniej życzę wszystkim Wesołych Świąt! 🎅
    • Like
   • 1 reply
  • Infiniti Q60 Unreal Engine 4 RTX
   kolejna pracka auto w Unrealu na RTX'ie, tym razem realistyczny outdoor z HDRi

    

   po wiecej zapraszam tutaj:

    

   https://www.artstation.com/plasti
   https://www.behance.net/damianbilinski
    • Like
   • 0 replies
 • Member Statistics

  • Total Members
   28,989
  • Most Online
   1,338

  Newest Member
  Digital Craft
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy